EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


У Миколаївському національному аграрному університеті впродовж 18-20 квітня 2018 року на факультеті технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології відбувся ІІ-ий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Біологія» секція «Біологія тварин» для здобувачів вищої освіти закладів вищої освіти України III-IV рівнів акредитації.

Від нашого університету участь у даному заході взяли студенти 2-го курсу факультету ветеринарної медицини, спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» Маріянчук Вікторія, Федунишин Софія, Шевченко Лілія, супроводжувала к.вет.н., асистент кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського Змія Мирослава.


Програма олімпіади передбачала насичену випробувальну програму, яка складалася з чотирьох етапів:
І тур – письмові відповіді з дисциплін «Фізіологія» та «Біохімія»;
ІІ тур – письмові тести з дисциплін «Зоологія» та «Мікробіологія»;
ІІІ тур – тести на ПК з дисциплін «Анатомія і гістологія» та «Генетика
IV тур – практичні випробування з дисциплін «Мікробіологія» та «Генетика».


(зліва на право) 1– Федунишин Софія, 3 – Шевченко Лілія


20 квітня стартував останній день змагань та закриття олімпіади з підведенням підсумків і нагородженням переможців.

Так, згідно з наказом № 98-О від 20.04.2018 р. та на підставі рекомендацій журі за результатами проведення чотирьох турів, які проходили на базі Миколаївського національного аграрного університету з 18 по 20 квітня 2018 року було визначено переможницею ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» (секція «Біологія тварин») серед закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації таких здобувачів вищої освіти Колісанову Вікторію Іванівну (Миколаївський національний аграрний університет), яка набрала 166 бали із 200 можливих.
Щиро радіємо та вітаємо Федунишин Софію, студентку IІ курсу ФВМ 11 підгрупи ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького за кращі знання з дисципліни «Фізіологія».


Надзвичайно позитивні враження ми отримали від перебування у м. Миколаїв, а також в екскурсії у Миколаївський зоопарк , який є один із найкращих і знаних зоопарків в Європі. На 2015 рік його колекція налічує близько 5500 тварин 500 видів, з них близько 80 видів, занесених в Міжнародну Червону книгу, більше ніж 400 видів рослин. Більше 50 видів тварин серед українських зоопарків представлене тільки тут. Поповнення колекції відбувається шляхом обміну новонароджених тварин (в 2015 році народилось близько 100 тварин) з іншими зоопарками. Колекція зоопарку є найбільшою в Україні.

А також Миколаївський краєзнавчий музей – це місце де є найбільше зібрання матеріалів і документів з історії та культури, уродженців і персоналій Південного Прибужжя і міста Миколаїв. «Експозиційний запас» Миколаївського краєзнавчого музею становить понад 160 тис. одиниць зберігання – найдавніші датовані епохою пізнього палеоліту, наймолодші – сучасністю. Одними з найцінніших є предмети археологічних розкопок з Ольвії та Криму, зброя запорозьких козаків, матеріали і артефакти з історії та становлення Миколаєва, суднобудівної промисловості міста та ін.


Ми вітаємо переможців та учасників. Щирі слова подяки організаторам! Бажаємо: здоров’я, успіхів у навчанні, величних здобутків і всього найкращого!

к.вет.н., асистент кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського Змія Мирослава.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru