28 травня під керівництвом першого проректора університету І.Б. Турка у відділі забезпечення якості освіти та акредитації відбулася нарада з питань акредитації освітніх програм.
Згідно з вимогами МОН України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, учасники наради обговорли поточну діяльність відділу із забезпечення координації дій гарантів відповідних освітніх програм та відповідних працівників Університету для покращення роботи з підготовки та проведення процедури акредитації у 2020-2021 н.р.

На засіданні сформовано список членів комісії з числа посадових осіб університету для оцінки роботи гарантів ОП, напрацьовано процедуру забезпечення відповідності внутрішньої університетської документації до вимог НАЗЯВО та стандартів системи менеджменту якості.