9075582c87cba25d98b48146a99636caa5e2acf9

Щиро вітаю вас із  святами, які ми відзначаємо 14 жовтня: День захисника України,  День народження УПА, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Усі вони пов'язані між собою, адже перші три уособлюють мужність і самовідданість, лицарство і благородство кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм  на захист нашої держави.  А  Пресвяту Богородицю наш народ завжди вважав покровителькою України  та нашого війська,  і легенди про це переповідають ще з часів козацтва.

Отож  з нагоди цих величних свят  вітаю усіх, хто  носить це високе звання захисника України: ветеранів, учасників війни, воїнів запасу, батьків та матерів  військовослужбовців.  Схилімо голови перед пам'яттю полеглих на полях бою, за нашу незалежність і волю.

Окремо бажаю успіху  студентам, у кого цей іспит ще попереду.

Зичу усім здоров'я, щастя, мирного неба вам і вашим родинам.

Ректор університету

професор Володимир Стибель