1
Комісія з використання тварин та етичної експертизи (комісія з біоетики) у складі Андрія Мисака, доктора ветеринарних наук, професора, завідувача кафедри хірургії - голова комісії, Володимира Вороняка, кандидата ветеринарних наук, доцента кафедри гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики імені М.В.Демчука, Галини Зінко, кандидатки ветеринарних наук, доцентки кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики та Сергія Кириловськлого, асистента кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії на засіданні, що відбулося 18 жовтня, розглянула та затвердила заявки аспірантів першого року навчання на проведення наукових досліджень, у яких будуть використовуватись тварини.

2

Олег Федець