photo 2022 09 29 17.16.20

Уповноважена з питань виявлення і запобігання корупції університету Христина Кульгавець запрошує пройти освітній онлайн-курс «YOUніверситет», розроблений та підготований офісом доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції спільно з Українською асоціацією студентів, який допоможе студентам розібратися у власних правах та навчитися ефективно їх відстоювати; дізнатися, як у законний спосіб можна сприяти зниженню корупційних проявів у країні та розвинути нульову толерантність до будь-яких проявів корупції й недоброчесності. Водночас онлайн-курс допоможе розібратися із тим, що таке студентське самоврядування та як у повній мірі використовувати його всі можливості, щоб зробити своє студентство яскравим і комфортним.

Курс можна переглянути, перейшовши за посиланням: https://bit.ly/3duA9QE

Програма навчання складається з:

І Модуля: "Я студент: що дає цей статус"

1. Можна & треба: права та обов’язки студента
2. Університет і місце доброчесності в ньому
3. Плагіат та академічна культура: говоримо про актуальне
4. Корупційні ризики у ЗВО: яку стратегію обрати студенту

ІІ Модуля: "Студентське самоврядування: що це, навіщо, як потрапити"

1. Основне про ОСС — те, що має знати кожен
2. Поговоримо про вибори до ОСС
3. Фінансування ОСС
4. Студентське самоврядування та управління проєктами
5. Хочемо — можемо: як ОСС впливають на якість освіти

Пройти відповідний курс можна у будь-який зручний час з будь-якого гаджета з доступом до інтернету. Після успішного завершення навчання студенти отримають сертифікат.

ВАЖЛИВО: для проходження курсу спочатку необхідно зареєструватися на начальній платформі NAZK.Study, а після цього – пройти реєстрацію на
обраний курс.