24 -25 червня у нас підсумок проєкту VetHeritage. Цей захід не лише про історію Цісарсько-королівської ветеринарної школи, але й про співпрацю та солідарність під час війни. Цей захід про гуртування задля перемоги та одночасно нагадування про свою славну історію.
Програма коротко:
09.30 - 14.00 (актовий зал корпусу з колонами) - про результати проєкту, про працю університетів під час війни ( Львів, Харків), про працю лікарів приватної практики ( Нікополь, Маріуполь), про роботу ДПСС України.
15.00 - 15.40 - презентація банерів, каталогу та туристичного путівника ( матеріали опрацьовані в рамках проєкту).
15.40 - 16.30 - концерт оркестру українських народних інструментів «Намисто».
16.40 - 17.30 - виставка картин «Війна. Обʼєднання. Співпраця». Coломія Ковтун, Алла Винярська (я не художниця, я тільки носилась з ідеєю).
17.40 - 19.30 - факультет ветмедицини, тут ви побачите те що можна викинути на смітник - але те, що є нашою історичною спадщиною і нагадуванням про європейські наукові досягнення нашої школи.

25червня
9.00 - 10.30 - покладання квітів на могили професорів університету. Бонус: екскурсія від професора Гамоти А.А.
11.00 - 13.00 - апробація туристичного маршруту. Пекарська, 50 ( корпус з колонами).
Вибирайте локації, які вас зацікавили, приєднуйтесь гарно проведемо час - а головне з користю.