EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


30.11.2018 – 01.12.2018р. під патронатом Голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та Консула Республіки Польща у Львові Рафала Вольського відбулась міжнародна українсько-польської конференція «Львівська академія ветеринарної медицини – історична ветеринарна спадщина народів Східної Європи».

 

 

У вступному слові Ректор Стибель В.В. зазначив, конференція проводиться у стінах колишньої Львівської академії ветеринарної медицини, чия давня історія, наукові школи, непересічні особистості та академічні традиції принесли їй міжнародне визнання і стали надбанням багатьох народів Європи – українців, поляків, австрійців, євреїв, чехів, хорватів, болгарів і словенців. Сьогоднішній Університет ветеринарної медицини, який носить ім’я видатного українського біохіміка Степана Зеноновича Ґжицького – учня славного варшав’янина професора Вацлава Морачевського, успадкував багато з того, що творило європейську славу нашому освітньому закладові. За півтораста років свого існування університет пройшов складний і тернистий шлях, але зумів зберегти своє гуманістичне обличчя. Сьогоднішня конференція це ще одна можливість згадати та подякувати тим, хто творив ветеринарну школу, працював на її розбудову та збереження.
Яцек Лукашевич, Президент Ради Лікарсько-Ветеринарної Палати, також відзначив, що співпраця з Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького для членів Лікарсько-Ветеринарної Палати є важливою, оскільки Львівська академія ветеринарної медицини стала підвалинами університетської ветеринарної освіти Польщі. І, коли, над Університетом нависла загроза ліквідації, то несумніваючись у правильності нашого рішення, – лікарі ветеринарної медицини,на з’їзді Лікарсько-Ветеринарної Палати Польщі, ухвалили звернення до Президента України Віктора Януковича про збереження Університету - спільної історичної спадщини наших країн. Сьогодні, ми багато співпрацюємо задля збереження наукової ветеринарної спадщини.
Символічним стало і те, що 1 грудня український народ на референдумі підтримав Акт проголошення незалежності України, а першою країною яка визнала незалежність України була Польща.
Професор Антон Гамота за налагодження співпраці між польськими та українськими лікарями, навчальними закладами отримав нагороду Срібна медаль Товариства «Спільота польська».
Організатори вдячні за причетість до конференції учасникам, гостям, усім хто вважає себе патріотом нашого Університету.


Фотозвіт за посиланнями:
https://photos.app.goo.gl/urpKQWz84a2XhZY47 (люб’язно надані Андрієм Дзіковським, Вармінсько-Мазурський Університет)
http://www.lomza.pl/index.php?wiad=8557 (Емільян Кудиба)

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru