Засідання вченої ради Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, що відбулося 21 лютого, розглянуло 19 питань порядку денного.

Та насамперед відбулася приємна подія – до університету завітали заступник директора Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок Юрій Косенко та президент Ротарі-клубу у Львові Михайло Ерстенюк, щоб вручити двом студентам нашого навчального закладу іменні стипендії імені видатного акушера, професора М.В.Косенка. Як зазначив його син, Юрій Косенко, батько Михайло Васильович, будучи сам вихідцем із села, доклав багато зусиль у навчанні, науковій роботі (до речі, свою докторську дисертацію він захистив у нашому університеті), щоб утвердитися й досягнути своїх життєвих висот. Тому, на знак вдячності добрим людям, які зустрічались йому на життєвому шляху, і з метою допомогти молодим людям, які добре вчаться і прагнуть утведитися в навчанні та науці – вихідцям із села, він запровадив іменні стипендії. Цього року дві стипендії Михайла Косенка Юрій Косенко спільно з директором Ротарі-клубу (благодійною організацією) у розмірі 2075 грн вручили двом нашим студентам Юрію Буткалюку та Руслану Сачуку.

Після цього вчена рада заслухала звіт проректора з наукової роботи Олега Федця про наукову діяльність університету у 2018 році. Мовою цифр, наукова робота науково-педагогічних працівників нашого університету має динаміку і позитивні зміни. Так, у минулому році у науковій діяльності було задіяно 359 науково-педагогічних працівників університету, які працювали у конкурсних проектах, завдяки чому до університету надійшло 1 957 315 грн. Три групи вчених бпрацювали над державними проектами, 24 кафедри університету брали участь у конкурсах, проектах, надавали платні послуги. За минулий рік опубліковано 49 посібників і пілручників, видано наукові праці у Science і Scopus. Згідно з індексом –h, наш університет посідає 37 місце. Три спеціалізовані вчені ради університету у минулому році видали один диплом доктора наук і 11 кандидатів наук. Наш університет також поповнився двома докторами наук і дев’ятьма кандидатами наук. Також проректор з наукової роботи Олег Федець розповів про нові наукові проекти, наукові роботи та олімпіади для студентів, плани на 2019 рік.
Перше цьогорічне засідання вченої ради було багате на приємні подарунки. Ректор університету, професор Володимир Стибель повідомив про те, що у другому семестрі 45 % студентів отримають академічну стипендію (на п’ять відсотків більше, ніж у першому). Також університет поповнився ще одним доцентом – ректор університету , професор Володимир Стибель вручив диплом доцента Наталії Сас, а також вчена рада проголосувала за присвоєння звання професора Смолінській О.Є., звання доцента Подоляку М.В., Войтович Н.М., Дзюбиньській Х.А., Семанюку Н.В. і Білик О.Я. Вчена рада ухвалила стажування за кодоном Ковальчук Н.А., Параняк Н.М., Кацараби О.А.
Також були заслухані: керівник приймальної комісії Р.С.Данкович з і формацією про правила прийому на навчання до ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького у 2019 р., вчений секретар Н.А Конопленко про присвоєння вчених звань за 2018 календарний рік, звіт стипендіата Кабінету Міністрів України Л.Я.Мусій .

Прес-служба ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького