Минулого тижня відбулися звітно-виборна конференція Профспілкового комітету студентів і аспірантів нашого університету. На початку засідання виконуючий обовязки голови Профкому Антон Фарафонов звітував про діяльність за увесь час свого керівництва. Також студенти заслухали звіт ревізійної комісії, який озвучила Ольга Гарбузинська. На посаду нового голови Профкому студенти висунули три кандидатури: Соломію Мосевич (3 курс, ВГЕП), Віталія Шверина (1 курс СП, ФВМ) та Богдана Саха (2 курс, ФХТБ). Кандидати розповіли про себе та ознайомили колег із своїми програмами. У нелегкій конкуренції і переважною більшістю голосів перемогу здобула Соломія Мосевич.
Ми бажаємо новій лідерці ПК студентів та аспірантів ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького натхнення, терпіння, завзяття та реалізації задумів.