4 червня у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького побувала делегація з Каунаського медичного університету (КМУ).

Міжнародний координатор програм Еразмус КМУ Жанета Дічкуте та координатор центру міжнародних наукових відносин Гінтар Діліньюніен зустрілися з ректором ЛНУВМБТ професором Володимирем Стибелем, першим проректором Ігорем Турком, проректорами Олегом Федцем та Ігорем Двилюком. У зустрічі також брали участь декан факультету ветеринарної медицини Юрій Стронський та декан біолого-технологічного факультету Юрій Лобойко.

Литовські гості розповіли про діяльність свого університету, ознайомили з окремими аспектами функціонування вищої школи в ЄС, проінформували про існуючі стипендіальні програми для викладачів та студентів.

Під час розмови були обговорені шляхи налагодження співпраці між нашими університетами у сфері міжнародної діяльності, перспективи підписання договору про партнерство, а також реалізація спільних науково-дослідних проектів та обміну студентів і викладачів за програмою Еразмус +.

Литовська сторона виявила велику зацікавленість у співпраці з нашим університетом, зазначивши, що такого рівня університетів ветеринарної медицини, як ЛНУВМБТ імені Степана Ґжицького, в Україні та Східній Європі не так багато.

У результаті зустрічі було домовлено про подальші переговори і координування дій для налагодження співпраці і підписання договору про співробітництво.

Прес-служба ЛНУВМБТ