Вони сміливі, яскраві, амбіційні і цілком впевнені у своїй перемозі, і навіть якщо зараз їм не вдалось-вони не стануть зупинятися! Були сформовані великі і дружні 5 команд, які вчора брали участь у «Кубку сміху», що організував Профком студентів. За результатом 4 етапів перемогу здобула команда БТФ - «Тільки не вони», друге місце посіла команда ФХТБ - «А мама казала», третє ж місце розділили - команда ФВГЕП - «Улюблена команда твоєї мами» та ФВМ - «По конях» і на четвертому місці команда ФЕМ - «Природний відбір».

В ході гри, на одному з етапів, а саме «Капітанка», суддя Богдан Слепокура спрезентував квитки на #StandUpBattleClub. Також приємною новиною було запрошення на реєстрацію в студлігу команд ФВГЕП та ФХТБ від редактора Студентської ліги сміху Львова Євгенія Пукача.
Окрема вдячність, людям без яких цей вечір не був би досконалий, а саме:
Ведучий - Девіняк Роман
Редактори - Чайка Христина, Вахнич Богдан

Судді: Бондар Павло
Вергун Марія
Мерзлікіна Ольга
Коренев Михайло
Жидецький Юрій
Корнацький Станіслав
Слепокура Богдан.

Також велика подяка усім присутнім гостям та вболівальникам. У нашому університеті найкраща публіка.