EN   UA

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ. СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ (БАКАЛАВР)

Заповніть заяву для участі у творчому конкурсі. З графіком проведення творчого конкурсу можете ознайомитись за посиланням. Під час реєстрації завантажте копію паспорта або ID - картки, кольорову фотокартку розміром 3х4 та фотокопію заповненої Вами заяви.
Реєстрація відкрита за посиланням: https://forms.gle/YSFLENUjNZ23EZW2A .
Консультацію можете отримати за телефонами:
(032) 239-26-13;
097-063-35-12 – Київстар
093-024-18-89 – life:)
095-227-85-33 – МТС
79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50.

Реєстрація для участі у вступних іспитах осіб пільгових категорій!

Проходити реєстрацію та брати участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів (замість ЗНО) мають право пільговики (випускники шкіл та коледжів):

• особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій;
  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа;
  • особи, які мають захворювання та/або патологічні стани, які є перешкодою для проходження ЗНО;
  • особи, яким за рішенням регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти відмовлено в реєстрації для участі в 2020 році в зовнішньому незалежному оцінюванні через неможливість створення особливих (спеціальних) умов;
  • особи, які проживають на тимчасово-окупованих територіях;
  • громадяни України, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції/ операції об’єднаних сил (на період її проведення);
  • особи, звільнені з військової служби починаючи з 01 грудня 2019 року включно;
  • громадяни України, які здобули повну загальну середню освіту за кордоном у період між 01 вересня 2019 року та 30 листопада 2020 року.

Заповніть заяву.   З графіком проведення вступних іспитів можете ознайомитись за посиланням.  Під час реєстрації завантажте копію паспорта або ID-картки, свідоцтво (атестат) про повну загальну середню освіту або довідку про його отримання, довідку, що підтверджує наявність пільги, кольорову фотокартку розміром 3х4 та фотокопію заповненої Вами  заяви.

Ознайомтесь з переліком спеціальностей та конкурсних предметів, а також з графіком іспитів.

Реєстрація відкрита за посиланням: http://reg.lvet.edu.ua/i.php

Консультацію можете отримати за телефонами:

(032) 239-26-13

097-063-35-13 – Київстар;

093 – 063-35-12 – Life;

095-227-85-33 – Vodafone.

79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50.

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Круглий стіл на тему «Харчові відходи: відповідальне споживання», організатором якого виступила Всеукраїнська екологічна ліга за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), відбувся 1 жовтня у Національному університеті «Львівська політехніка». Участь у заході взяли представники органів влади, бізнесу, науковці, громадські організації.

Пленарне засідання розпочалось з виступу кандидатки сільськогосподарських наук Н. І. Градович на тему: «Проблема утилізації харчових відходів». Завідувач кафедри екології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, доктор сільськогосподарських наук Р. П. Параняк свій виступ присвятив темі «Використання харчових відходів у тваринництві».
З вітальним словом до учасників звернулася Тетяна Валентинівна Тимочко, голова Всеукраїнської екологічної ліги, охарактеризувавши поточну ситуацію із харчовими відходами в Україні. «Відповідальне споживання передбачає можливість задовольняти населенням свої бажання та потреби при умові зменшення забруднення довкілля і економії коштів. Зокрема, усунення недосконалостей та прогалин у системі нормативно-правового забезпечення управління відходами є одним із першочергових завдань екологічної політики держави», – наголосила ораторка.

Координаторка проекту «Вивчення харчових відходів та втрат на рівні роздрібної торгівлі, HoReCa та споживачів у містах Київ та Львів» програми розвитку Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в Україні Олена Вікторівна Пащенко розповіла про можливості еколого-освітнього виховання, як методу підвищення свідомого споживання серед населення.
Під час обговорення тематики круглого столу, учасники мали змогу поділитись власними думками та досвідом із врегулювання проблеми накопичення харчових відходів. Особлива увага була приділена оптимізації процесів виробництва для зменшення екологічного впливу на довкілля.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/