EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Згідно Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2020 році випускникам бакалаврату під час вступу для здобуття освітнього ступеня магістра майже всіх спеціальностей необхідно скласти: 1) єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЗНО з іноземної мови); 2) фахове випробування за спеціальністю, яку обрав вступник, що буде проходити в університеті.

 Вступникам, які отримали диплом магістра або спеціаліста не обов’язково складати ЄВІ (ЗНО з іноземної мови). Вони можуть скласти вступний іспит з іноземної мови, як і фахові вступні випробування, в університеті. Лише для вступників, які бажають вступити на магістратуру спеціальностей 081 «Право» є обов’язковим складання двох іспитів у формі ЗНО: 1) єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЗНО з іноземної мови); 2) єдиного фахового вступного випробування (ЗНО з права та загальних навчальних правничих компетентностей).
Згідно Правил прийому на навчання до ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького у 2020 році випускникам бакалаврату, які бажають здобути освітній ступінь магістра за спеціальностями галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка» та 20 "Аграрні науки та продовольство" не обов’язково складати єдиний вступний іспит (ЗНО з іноземної мови) у 2020 році, а можна скласти вступний іспит з іноземної мови в університеті.
Реєстрації для складання ЄВІ та ЄФВВ (ЗНО в магістратуру) буде проходити в приймальній комісії університету з 12 травня до 18.00 05 червня 2020 року.
У 2020 році вступники, які отримали диплом бакалавра, подають заяви для вступу в магістратуру в електронній формі.
З етапами вступної кампанії на освітній рівень магістра можна ознайомитись за посиланням.

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru