Реєстрація здійснюється за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися», що розміщений на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА». Для реєстрації необхідно підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до  регіонального центру оцінювання якості освіти  (для випускників минулих років).

Комплект реєстраційних документів має містити:

• оформлену реєстраційну картку;
  • засвідчену копію паспорта громадянина України;
  • засвідчену копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років).
  • за потреби інші документи (медичний висновок про створення про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих іноземною мовою для реєстрації).

З переліком конкурсних предметів для кожної спеціальності Ви можете ознайомитись за посиланням.

Графік основної сесії ЗНО – 2021 року.

• хімія ‒ 21 травня;
  • іспанська, німецька, французька мови ‒ 24 травня;
  • англійська мова ‒ 25 травня;
  • математика ‒ 28 травня;
  • українська мова, українська мова і література ‒ 1 червня;
  • історія України ‒ 4 червня;
  • фізика ‒ 7 червня;
  • біологія ‒ 10 червня;
  • географія ‒15 червня.

Інфографіка з сайту МОН України.