EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


Міністерством освіти і науки затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році (наказ № 1096 від 11.10.2018 р.).


У 2019 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років, за виключенням результатів з іноземних мов. Якщо конкурсним предметом встановлено іноземну мову, вступник матиме право використати результати зовнішнього незалежного оцінювання за 2018 або 2019 років.
Абітурієнти матимуть можливість подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення, але не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на контрактні конкурсні пропозиції обмежуватись не буде.
Для здобуття ступеня магістра на основі повної загальної середньо освіти за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» та для бакалаврських спеціальностей «Право», «Публічне управління та адміністрування» і «Міжнародні відносини» конкурсний бал не може бути менше 130 балів.
Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів, що вступають на основі повної загальної середньої освіти розпочнеться 01 липня.
Прийом документів від вступників розпочнеться 10 липня і закінчиться 16 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та 22 липня - для осіб, які вступають тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.
Вступні іспити будуть проводитись з 17 до 22 липня, співбесіди - з 17 до 19 липня включно.
Формування рейтингових списків вступників за державним замовленням здійснюються не пізніше 18.00 години 26 липня.
Вступники, які отримають рекомендації, мають виконати відповідні вимоги до зарахування до 18.00 години 31 липня.
Зарахування вступників за кошти державного або регіонального бюджету буде проводено не пізніше 01 серпня, а за рахунок цільових пільгових державних кредитів, кошти фізичних або юридичних осіб - не пізніше 30 вересня.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru