211

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України конкурсний відбір для вступу на перший курс на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти здійснюється за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. У 2019 році приймаються результати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років. З англійської, німецької, французької  або іспанської мов вступник має право подавати результати 2018 та 2019 років.

Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. для проходження ДПА у формі ЗНО учні (слухачі, студенти) зможуть зареєструватися до 18 березня 2019 року. Кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЗНО

МАТЕМАТИКА

21 травня

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

23 травня

ІСПАНСЬКА МОВА

НІМЕЦЬКА МОВА

ФРАНЦУЗЬКА МОВА

АНГЛІЙСЬКА МОВА

28 травня

ФІЗИКА

30 травня

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

4 червня

БІОЛОГІЯ

6 червня

ГЕОГРАФІЯ

11 червня

ХІМІЯ

13 червня

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року.

Пробне ЗНО

Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з інших предметів – 23 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.