Logotup kafedry

КАФЕДРА БІОЛОГІЧНОЇ ТА ЗАГАЛЬНОЇ ХІМІЇ

Завідувач кафедри доктор біологічних наук, професор

Грабовський Степан Стефанович

Шкідливі звички людини – це автоматичні повторювані дії, що негативно позначаються на самому їх носії або завдають шкоди іншим людям. Найбільш небезпечні шкідливі звички – наркоманія та алкоголізм. Причин появи у студентів шкідливих звичок досить багато. Одна з найпоширеніших – це хвилювання.

Хвилювання може бути викликане і очікуванням майбутньої важливої розмови, переглядом фільму або візитом до лікаря. Перемогти шкідливі звички не завжди можливо, але можна спробувати за допомогою доброзичливості, ласки й уваги до людини, а також за допомогою бесіди із молодшими за себе.
28 лютого в світлиці гуртожитку №1 співробітники кафедри біологічної та загальної хімії провели виховний захід на тему «Боротьба зі шкідливими звичками. Здоровий спосіб життя». Бесіду проводив колишній чемпіон України з вільної боротьби Ігор Скупий.
Присутні на заході студенти взяли активну участь у обговоренні важливих питань, таких як: боротьба з алкозалежністю, наркоманією та абортами.

На завершення доповідач побажав, щоб життя студентів було наповнене щастям, здоров’ям і впевненістю в завтрашньому дні!

Грабовський С.С. , завідувач кафедри біологічної та загальної хімії