label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

зображення viber 2023 11 09 11 44 13 040
9 листопада 2023 р. студенти 1 курсу ОПП «Менеджмент» поринули у світ історії становлення нашого закладу та його основних спеціальностей відвідавши Народний музей історії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького.

зображення viber 2023 11 09 11 44 13 519

Музей розкриває не лише історію тваринної медицини, а і відкриває завісу історії процвітання людства – адже свійські тварини допомогли людині розвинути господарство, ремесло та технологію. Саме із музею історії закладу вищої освіти розпочинається знайомство першокурсників із історією та здобутками науково-педагогічного та студентського колективу.

Цікава розповідь доцента Олега Слободи допомогла студентам-першокурсникам дізнатись про історичний шлях, який пройшов колектив закладу, усвідомити своє місце і роль на курсі, факультеті, і поставити собі за мету стати висококваліфікованим фахівцем, продовжуючи традиції попередніх поколінь студентів.
Катерина Гірняк, доцентка