30.06.2022 (початок о 12.00 год.) відбулася тристороння зустріч у ZOOM (https://consultcormack.zoom.us/j/86221879785?pwd=5WeSVky0Btj0xy6mdYfpg7w09ubCj6.1&from=addon) за участю представників компанії Cormack Consultancy Group (м.Единбург, Великобританія) Ґінтарас Степановічюс, Директор (Центральна та Східна Європа), Оксани Вавренчук, виконавчої помічниці голови, директорки відділу доступу та міжнародного зв'язку Королівського ветеринарного коледжу (м.Лондон, Великобританія) Ніни Дейвіс та начальниці відділу міжнародних зв’язків нашого університету Оксани Палич.

Зміст заходу: під час робочої зустрічі сторони обговорили такі питання:

• КВУ зараз у поцесі створення команди, яка працюватиме над втіленням проєкту, тому співпраця розвиватиметься швидше, щойно команда буде створена.
• Наступного тижня Ніна Дейвіс відвідає захід, призначений для сектору ветеринарної медицини, де обговорюватиме партнерство та можливість технічної підтримки для нашого університету.
• Британською стороною було запропоновано спробувати залучити інші українські ветеринарні установи, які можуть потребувати допомоги.
• Допомога в онлайн-навчанні;
• Викладання англійської мови в онлайн режимі;
• Об’єднання студентських спілок;
• Сторони домовилися спробувати зустрітися ще раз до 22 числа, щоб обговорити новини та онлайн-курси. (Було зазначено, що обидві сторони також запросять колег, відповідальних за онлайн-курси).