Колектив кафедри
- Деталі
-
Опубліковано: 15 серпня 2023
-
Перегляди: 2207
Осередчук Роман Степанович (Oseredchuk Roman) – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва.
Освіта: вища, у 1991р. закінчив зооінженерний факультет Львівського ордена Трудового Червоного прапора зооветеринарний інститут за спеціальністю «Зоотехнія». У 1998р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 03.00.13 – «Фізіологія людини і тварин»
Карєра: З 2003р. асистент кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи.
З 2004р. доцент кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи.
З 2012р. переведений на посаду доцент кафедри екології та біології.
З 2013р. переведений на посаду доцента кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва.
Коло наукових інтересів: технологія мяса і молока, технологія продуктів забою, екологія.
Основні наукові та навчально-методичні праці: є автором та співавтором 130 наукових праць, серед яких є 3 патенти , 2 навчально-методичних посібники 33 методичних рекомендацій та вказівок з навчальних дисциплін.
Підвищення кваліфікації: Національна академія аграрних наук України. Інститут біології тварин, 2020р., посвідчення №119/20р.
Перелік закріплених навчальних дисциплін: «Технологія продуктів забою та автоматизація технологічних процесів у тваринництві», «Технологія молока і молочних продуктів»
Контакти: (032)2392623
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Мазур Наталія Петрівна (Nataliіa Mazur) – доктор сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва.
Освіта: У 2003 р. з відзнакою закінчила Мирогощанський аграрний коледж (присвоєно кваліфікацію молодшого спеціаліста за спеціальністю «Зоотехнія»).
У 2009 р. відзнакою закінчила Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького (здобула спеціальність «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», освітньо-кваліфікаційний рівень – магістр).
У 2008-2009 рр. здобула другу вищу освіту в Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «Викладач біології» (освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст).
У 2011-2013 рр. навчалася в аспірантурі при Інституті біології тварин НААН за спеціальністю 06.02.01 – розведення та селекція тварин. У 2013 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Селекційно-генетичні та біологічні особливості формування м'ясної продуктивності молодняку порід лімузин та волинської м'ясної в умовах Прикарпаття».
У 2015-2018 рр. навчалася в докторантурі при Інституті розведення і генетики тварин імені М. В. Зубця НААН. У 2019 р. захистила докторську дисертацію на тему: «Вплив генетичних і паратипових чинників на тривалість та ефективність продуктивного довголіття молочної худоби» та отримала науковий ступінь доктора сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.02.01 – розведення та селекція тварин.
Кар’єра: З 2014 по 2015 рр. працювала молодшим науковим співробітником лабораторії розведення та селекції тварин Інституту біології тварин НААН. У 2018 р – старший науковий співробітник лабораторії розведення та селекції тварин Інституту біології тварин НААН. З 2019 по теперішній час – провідний науковий співробітник лабораторії розведення та селекції тварин Інституту біології тварин НААН.
З вересня 2022 р. по теперішній час – старший викладач кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького за сумісництвом.
Міжнародні проєкти: Співвиконавець міжнародного проєкту програми Еразмус+, напряму КА2: Співпраця між організаціями та інституціями, Розбудова потенціалу у вищій освіті, "Стале тваринництво та добробут тварин" / Sustainable Livestock Production and Animal Welfare (номер грантової угоди/проекту: 101083023 – SuLaWe) (https://sulawe.org/)
Нагороди, премії, стипендії: Лауреат премії Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради, 2019 р., Стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених, 2020 р.
Коло наукових інтересів: розведення та селекція тварин, фізична реабілітація тварин, кінологія, цифрове тваринництво.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор та співавтор понад 120 наукових праць.
Підвищення кваліфікації, стажування: Полтавський державний аграрний університет, Центр українсько-європейського наукового співробітництва, 2023 р.; Академія ГУСПОЛ (м. Куновіце, Чеська Республіка), 2023 р.
Перелік закріплених навчальних дисциплін: «Організація племінної справи», «Селекція сільськогосподарських тварин», «Зоотехнічний облік та автоматичні системи управління у тваринництві», «Фізична реабілітація тварин», «Основи технології виробництва і переробки продукції тваринництва».
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Researcher ID: ABT-9227-2022
Веб-адреса профілю Web of Science:
https://www.webofscience.com/wos/author/record/ABT-9227-2022
Веб-адреса профілю Google Scholar:
https://scholar.google.com.ua/citations?user=hA1BgfAAAAAJ&hl=uk
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-6244-713X
Бойко Андрій Олександрович (Boyko Andriy Oleksandrovych) – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва.
Освіта: У 1999 році закінчив з відзнакою Горохівський державний сільськогосподарський технікум. У 2003 р. закінчив Львівську національну академію ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького, за спеціальністю "Зооінженерія".
Кар’єра: 2003-2004 рік працював заступником директора навчально-дослідного господарства «Давидівське» Пустомитівського району Львівської області.
У 2006 році закінчив аспірантуру при кафедрі технології виробництва молока та яловичини. Кандидатську дисертацію захистив у 2007 році на тему: «Формування м’ясної продуктивності у тварин створюваного крупноекстер’єрного типу поліської м’ясної породи» та здобув науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.02.01 - розведення та селекція тварин.
2006-2010 роки – асистент кафедри технології виробництва молока і яловичини.
2009-2010 роки – заступник декана біолого-технологічного факультету з виховної роботи. З липня 2010 року переведений на посаду старшого викладача кафедри, а з жовтня 2013 року переведений на посаду доцента кафедри технології виробництва молока та яловичини. З квітня 2014 року докторант за спеціальністю «Розведення та селекція тварин».
З 2009 року по даний час – доцент кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
З 2019 року обіймає посаду декана біолого-технологічного факультету.
Міжнародні проєкти: Співвиконавець міжнародного проєкту програми Еразмус+, напряму КА2: Співпраця між організаціями та інституціями, Розбудова потенціалу у вищій освіті, "Стале тваринництво та добробут тварин" / Sustainable Livestock Production and Animal Welfare (номер грантової угоди/проекту: 101083023 – SuLaWe) (https://sulawe.org/)
Коло наукових інтересів: розведення та селекція тварин, спеціалізоване м’ясне скотарство, технологія виробництва яловичини, ембріоінженерна біотехнологія.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор та співавтор понад 110 наукових праць.
Підвищення кваліфікації, стажування: Львівська аграрна дорадча служба, тема: «Новітні технології виробництва і переробки продукції тваринництва» 6.03-14.04 23 р.
Перелік закріплених навчальних дисциплін: «Спеціалізоване м’ясне скотарство», «Технологія виробництва яловичини», «Ембріоінженерна біотехнологія», «Інноваційні технології зеленого туризму».
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Приймич Василь Іванович (Pryimych Vasyl Ivanovich) – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва.
Освіта: вища, у 1979 році закінчив Мукачівський радгосп-технікум за спеціальністю «Зоотехнія» та здобув кваліфікацію - зоотехнік-організатор. У 1987 році закінчив з відзнакою Львівський зооветеринарний інститут за спеціальністю «Зоотехнія» отримавши кваліфікацію - зооінженер. У 2002 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.02.01 – «Розведення та селекція тварин».
Кар’єра: 1979 рік – зоотехнік по племсправі в колгоспі «Шлях Леніна» Воловецького району Закарпатської області.
1987 – 1988 роки – головний зоотехнік колгоспу ім. 31 річниці Жовтня Воловецького району Закарпатської області.
1988 – 1991 – аспірант кафедри скотарства і конярства Львівського зооветеринарного інституту.
З 1991 – 2004 роки – асистент кафедри скотарства і конярства, а в 2004 році отримав вчене звання доцента цієї ж кафедри. З 2004 року по теперішній час – доцент кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Коло наукових інтересів: моделювання технологічних процесів у тваринництві, дорадництво.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор та співавтор понад 120 праць, серед яких є 52 наукові статті, 51 методична рекомендація, 4 бізнес-плани, 5 робочих зошитів, 2 патенти України на винахід, 2 Національні стандарти України, 1 посібник.
Підвищення кваліфікації: Львівський національний аграрний університет 2017 р., Національний університет біоресурсів і природокористування України 2017 р., БО ЛАДС 2023 р.
Перелік закріплених навчальних дисциплін: Моделювання технологічних процесів у тваринництві; Технологія м’яса і м’ясних продуктів, Зоопсихологія.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Гордійчук Наталія Миколаївна (Gordiychuk Natalia) – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва.
Освіта: вища, у 1982 році з відзнакою закінчила Золочівський сільськогосподарський технікум за спеціальністю «Зоотехнія» та здобула кваліфікацію - зоотехнік-організатор. У 1988 році закінчила з відзнакою Львівський зооветеринарний інститут за спеціальністю «зоотехнія» отримавши кваліфікацію - зооінженер. У 1993 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.02.01 – «Розведення, селекція і відтворення тварин» у Закарпатському інституті агропромислового виробництва УААН.
Кар’єра: 1988-1991 – аспірант кафедри скотарства і конярства Львівського зооветеринарного інституту.
З 1991-1999 роки – асистент кафедри скотарства і конярства, а в 2002 році отримала вчене звання доцента цієї ж кафедри.
З 1999 року по теперішній час – доцент кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Коло наукових інтересів: селекція, етологія, зоопсихологія.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор та співавтор понад 150 праць, серед яких є 2 навчально-методичні посібники (у співавторстві), 2 патенти на корисну модель, 68 методичних рекомендацій та вказівок з навчальних дисциплін.
Підвищення кваліфікації: Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААНУ, 2018 р. Львівський національний університет природокористування, 2023 р.
Перелік закріплених навчальних дисциплін: «Селекція сільськогосподарських тварин», «Технологія виробництва молока», «Технологія виробництва яловичини», «Етологія тварин», «Зоопсихологія».
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Дутка Володимир Романович (Dutka Volodymyr) – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва.
Освіта: вища, у 2002 закінчив зооінженерний факультет Львівської державної академії ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького за спеціальністю «Зооінженерія».
У 2009 захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук в Херсонському державному аграрному університеті за спеціальністю 06.02.04 – технологія виробництва продуктів тваринництва.
Кар’єра:
2003-2005 – аспірант кафедри скотарства і конярства Львівської національної академії ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького.
2006-2009 – асистент кафедри технології виробництва молока і яловичини.
2012-2015 – старший викладач кафедри технології виробництва молока і яловичини.
З 2015 року по теперішній час доцент кафедри технології виробництва молока і яловичини.
У 2020 році отримав вчене звання доцента кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва.
Коло наукових інтересів: молочне скотарство, м’ясне скотарство, біоетика та правовий захист тварин.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор та співавтор понад 77 праць, серед яких 2 навчально-методичні посібники (у співавторстві), 38 методичних рекомендацій з навчальних дисциплін та 35 наукових статей.
Підвищення кваліфікації: Міжнародне стажування у Тюрінгській агенції європейських програм ThAEP e. V., м. Ерфут, (Німеччина) з 10.04.2023 р. по 19.05.2023 р.
Перелік закріплених навчальних дисциплін: "Спеціалізоване м’ясне скотарство", "Технологія виробництва молока", "Технологія виробництва яловичини", "Технологія продуктів забою тварин", "Законодавча база диких та домашніх тварин".
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Попадюк Світлана Степанівна (Popadiuk Svitlana Stepanivna) –
кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технології
виробництва і переробки продукції тваринництва.
Освіта: У 1991 році закінчила зооінженерний факультет Львівського
ордена Трудового Червоного Прапора зооветеринарний інститут, за
спеціальністю «Зоотехнія». 1994-1997 – аспірант кафедри скотарства і
конярства Львівської національної академії ветеринарної медицини імені
С.З.Гжицького.
Кар’єра: 1991-1992 – зоотехнік колгоспу ім. Котляревського. 1992-
1995 – науковий співробітник в науково-дослідному секторі Львівської національної академії ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького. 1998-2005 – асистент кафедри скотарства і конярства Львівської національної академії ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького. У 2002 захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 06.02.01 – розведення та селекція
тварин. З 2005 року по даний час – доцент кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.
З 2011 по 2013 роки член експертної ради із сільського господарства
Державної акредитаційної комісії України з ліцензування та акредитації вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, з 2013 по 2014 року член експертної ради із харчових технологій і сільського господарства Акредитаційної комісії України при міністерстві освіти.
Міжнародні проєкти: Приймала участь в міжнародному проекті транскордонного співробітництва, за технічної допомоги Європейського Союзу «Створення Польсько-Українського центру розведення та популяризації коней гуцульської породи»;
Співвиконавець міжнародного проекту програми Еразмус+, напряму КА2: Співпраця між організаціями та інституціями, Розбудова потенціалу у вищій освіті, "Стале тваринництво та добробут тварин" / Sustainable Livestock Production and Animal Welfare (номер грантової угоди/проекту: 101083023 –SuLaWe) (https://sulawe.org/)
Коло наукових інтересів: конярство, технологія виробництва тапереробки продукції тваринництва, грумінг.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор та співавтор понад 106 наукових праць.
Підвищення кваліфікації, стажування: Інститут розведення гуцульських коней, Республіка Польща, тема: Основні цілі, методи та
принципи розведення коней гуцульської породи, 2013 р.; Асоціація «Племконецентр» Закарпатська обл. 2014р.; Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, тема: Теоретично-методологічні підходи до управління іноваційно-педагогічною діяльністю у ВНЗ, 2019 р.; Інститут біології тварин НААНУ, тема: Технологія відтворення тварин, 2019 р.; Університет технологічних і природничих наук імені Яна та Єнджея Снядецьких, тема: Програма з фізіотерапії тварин, 2023 р.
Перелік закріплених навчальних дисциплін: «Конярство», «Грумінг», «Основи фахової діяльності», «Технологія м'яса і м’ясних
продуктів», «Моделювання технологічних процесів у тваринництві».
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.