ПРАКТИКА ЯК ОДИН З АКТИВНИХ МЕТОДІВ НАВЧАННЯ
Проведення навчальної практики завжди було і залишається важливим інструментом для підвищення якості підготовки здобувачів освіти. Навчальна практика спонукає здобувачів до пізнавання практичного процесу, підвищує рівень засвоєння матеріалу. Це наступний етап, що забезпечує перехід від теоретичного навчання до професійної діяльності студентів.
- Деталі
-
Опубліковано: 02 липня 2025
-
Перегляди: 19
Штучний інтелект в освіті
У період із 26 травня по 9 червня 2025 року науково-педагогічні працівники кафедри економіки та бізнесу в АПК імені Івана Поповича Університету Павло Музика, Оксана Саламін і Дмитро Соломонко взяли участь у програмі підвищення кваліфікації «Великий курс про штучний інтелект в освіті», ініціатором проведення якого виступила Громадська організація «Прогресильні» спільно із Міністерством освіти і науки України та Міністерством цифрової трансформації України.
- Деталі
-
Опубліковано: 01 липня 2025
-
Перегляди: 57
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
11 червня 2025 року студентка Тетяна Панчук, яка навчається на 4 курсі спеціальності «Туризм», взяла участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із формування кібербезпечного та екологічно відповідального торговельного підприємництва з урахуванням інформаційно-комунікаційних викликів в умовах воєнного і поствоєнного станів.
За результатами захисту наукової роботи на тему «Кібербезпека в готельному секторі: сучасні загрози та захисні стратегії» під керівництвом кандидата економічних наук, доцента, в. о. завідувача кафедри туристичного бізнесу та гостинності Лесі Кушнір студентка продемонструвала високий рівень теоретичної підготовки, аналітичного мислення та дослідницьких навичок.
- Деталі
-
Опубліковано: 01 липня 2025
-
Перегляди: 12
Відбулася Конференція трудового колективу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького
30 червня 2025 року в актовій залі Північного кампусу відбулося засідання Конференції трудового колективу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Кількісний склад Конференції – 380 делегатів, присутні на засіданні – 327.
- Деталі
-
Опубліковано: 01 липня 2025
-
Перегляди: 269
Засідання Вченої ради Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького
30 червня 2025 року в Актовій залі Північного кампусу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбулося чергове засідання Вченої ради.
На початку засідання голова Вченої ради, професор Іван Парубчак запропонував внести доповнення до порядку денного і включити питання щодо зміни назви Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Ця пропозиція була підтримана одноголосно. Після затвердження порядку денного перейшли до його реалізації.
- Деталі
-
Опубліковано: 01 липня 2025
-
Перегляди: 85
Кооперація як нові можливості для молочної галузі: участь співробітників кафедри технології молока і молочних продуктів у демонстраційному заході ЛАДС
27 червня 2025 року співробітники кафедри технології молока і молочних продуктів на чолі зі завідувачкою, професоркою Орисею Цісарик долучилися до заходу, організованого Благодійною організацією «Львівська аграрна дорадча служба» (ЛАДС) за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в Україні. Захід відбувся на базі кооперативного молокозаводу ТОВ «Набіл» ТМ «Білобока» у селі Утішків Золочівського району і був присвячений темі «Кооперація як запорука успіху малих та середніх виробників молока. Збір, зберігання та реалізація молока в молочному кооперативі».
- Деталі
-
Опубліковано: 30 червня 2025
-
Перегляди: 34
Академія ШІ для освітян
Науково-педагогічні працівники кафедри туристичного бізнесу та гостинності: професор Василь Липчук та доцент Ірина Данчевська успішно завершили підвищення кваліфікації в межах курсу «Академія ШІ для освітян», організованого компанією Google у співпраці із Міністерством освіти і науки України.
Метою програми було ознайомлення освітян із сучасними інструментами штучного інтелекту, їхнім потенціалом для трансформації навчального процесу та формування цифрової грамотності в умовах стрімкого розвитку технологій. У межах курсу викладачі опанували базові принципи роботи ШІ, навчились використовувати інструменти на основі штучного інтелекту в педагогічній діяльності, а також розглянули етичні аспекти застосування ШІ в освіті.
- Деталі
-
Опубліковано: 30 червня 2025
-
Перегляди: 22