EN   UK

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Рейтинг студентів

факультету ветеринарної гігієни, екології та права

ІІ курс спеціальність «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»

ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.   

Войтович Христина Віталіївна

89,75

2.   

Шмерега Анастасія Петрівна

88,65

3.   

Ільменська Олександра Іванівна

87,32

4.   

Сусол Зоряна Андріївна

84,97

5.   

Гребіневич Яна Іванівна

83,89

6.   

Козак Олег Любомирович

82,34

7.   

Монастирська Діана Анатоліївна

82,10

8.   

Білоус Олександра Володимирівна

81,84

9.   

Чикіль Софія Романівна

80,85

10.   

Лошакова Анастасія Дмитрівна

80,83

11.   

Прокопчук Антон Петрович

80,41

12.   

Приходько Ольга Володимирівна

78,91

13.   

Чернявська Аліна Юріївна

78,30

14.   

Квасниця Назар Олегович

77,77

15.   

Борис Вікторія Андріївна

76,00

16.   

Махмудов Ельтибар-Олег Файязович

75,37

17.   

Бик Надія Андріївна

75,35

18.   

Яцик Михайло Миколайович

74,90

19.   

Лопушинська Неля Василівна

73,91

20.   

Васьо Тарас Іванович

72,91

21.   

Белінська Анастасія Анатоліївна

72,89

22.   

Дутчин Іванна Юріївна

71,87

23.   

Павловець Іванна Олександрівна

70,62

24.   

Карпа Яна Ігорівна

68,98

25.   

Островська Богдана Миколаївна

63,94

26.   

Шевченко Марія Олександрівна

62,26

27.   

Гіщак Михайло Юрійович

58,31

 


 

ІІІ курс спеціальність «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»

ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Крисевич Василь Володимирович

96,57

2.      

Разкевич Надія Іванівна

96,18

3.      

Сафтюк Вікторія Петрівна

94,86

4.      

Лучка Тетяна Ігорівна

92,96

5.      

Паньків Андріана Володимирівна

92,76

6.      

Сливка Неля Іванівна

91,49

7.      

Гриновець Ольга Богданівна

90,34

8.      

Мичка Галина Григорівна

89,61

9.      

Плонка Мар’яна Сергіївна

88,02

10.         

Луценко Соломія Віталіївна

87,47

11.         

Сомик Ірина Зіновіївна

85,29

12.         

Крутій Дарина Анатоліївна

85,00

13.         

Пехів Богдан Володимирович

79,37

14.         

Чеголя Андрій Сергійович

78,62

15.         

Малімон Олександр Ігорович

75,95

16.         

Ціпивко Ірина Василівна

74,45

17.         

Ісаєнко Володимир Андрійович

73,45

18.         

Семчук Олександр Андрійович

71,47

19.         

Михальський Олександр Іванович

68,14

20.         

Водзінська Євгенія Вікторівна

66,00

21.         

Жиганов Іван Анатолійович

65,77

22.         

Волторністий Юрій Андрійович

65,51

23.         

Суховецький Євгеній Олегович

64,81

24.         

Єрмоленко Дмитро Владиславов.

62,97

25.         

Стукалець Віктор Андрійович

60,05


 

ІV курс спеціальність «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.                   

Грудецька Дарина В’ячеславівна

98,39

2.                   

Боженко Анастасія Валеріївна

94,76

3.                   

Рябоконь Анастасія Олександрівна

94,63

4.                   

Мосевич Соломія-Роксолана Любомирівна

94,44

5.                   

Бражник Людмила Анатоліївна

93,97

6.                   

Гайдай Сніжана Олегівна

93,73

7.                   

Сухенко Анна Олексіївна

93,71

8.                   

Астахова Владислава Романівна 

93,40

9.                   

Стечинський Тарас Тарасович

92,18

10.              

Івахів Вікторія Олегівна

91,96

11.              

Вакуліч Анастасія Петрівна

91,90

12.              

Маренич Олеся Володимирівна

91,10

13.              

Щудляк Дмитро Вікторович

91,02

14.              

Ососкало Леся Сергіївна

90,27

15.              

Кунанець Орися Ярославівна

89,97

16.              

Везденко Андріан-Максим Русланович

89,47

17.              

Щавінська Світлана Миколаївна

88,96

18.              

Маланяк Микола Дмитрович

88,46

19.              

Добрянська Каріна Львівна

87,78

20.              

Шишак Софія Яшарівна

87,70

21.              

Баран Роман Володимирович

87,34

22.              

Обух Василь Володимирович

87,27

23.              

Квітковський Максим Іванович

87,07

24.              

Захарченко Василина Романівна

86,68

25.              

Матвійчук Максим Валерійович

86,39

26.              

Приймак Сергій Віталійович

86,29

27.              

Ониськів Борис Васильович

85,20

28.              

Хіхловський Євгеній Юрійович

84,72

29.              

Гальомко Сергій Сергійович

81,04

30.              

Кушнір Богдан Ярославович

76,37

31.              

Чиж Василина Володимирівна

76,28

32.              

Кулик Альона Ігорівна

74,81

33.              

Байляк Ірина Михайлівна

73,47

34.              

Жупанин Євгенія Михайлівна

72,98

35.              

Фарина Світлана Сергіївна

72,13

36.              

Кліміна Олександра Едуардівна

71,03

37.              

Саїдова Світлана Віталіївна

67,87

38.              

Савицька Ярина-Анастасія Богданівна

67,01

39.              

Соболта Владислав Тарасович

64,13

 

 

 

ІІ курс спеціальність «Екологія» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Кусик Марина Сергіївна

90,75

2.      

Мисько Владислав Васильович

90,21

3.      

Кравець Дмитро Андрійович

89,85

4.      

Ганенко Анастасія Сергіївна

85,50

5.      

Шеремета Аліна-Марія Зіновіївна

85,50

6.      

Сидорчук Яна Олегівна

85,055

7.      

Устяк Руслана Степанівна

83,66

8.      

Костюк Марія Тарасівна

82,21

9.      

Коса Анна Андріївна

80,72

10.   

Пашко Марія Миколаївна

80,54

11.   

Смутняк Лілія Ярославівна

80,21

12.   

Мотря Ярослав Миколайович

76,89

13.   

Волошин Володимир Васильович

72,71

14.   

Станько Вікторія Євгенівна

70,35

15.   

Тимчук Аріна Денисівна

69,01

16.   

 Ковалик Анастасія Валеріївна

64,83

17.   

Верхоляк Роман Богданович

63,62

18.   

Романів Павел Станіславович

63,11

19.   

Алмаші Олександр Сергійович

60,38

20.   

Лучка Вадим Андрійович

58,15

                                     

ІІ курс спеціальність «Екологія» ОС «Бакалавр» (сп)

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Сус Надія Павлівна

74,07

2.      

Пенделяк Віктор Володимирович

70,05

3.      

Твердохліб Віталій Ігорович

64,25

 


 

ІІІ курс спеціальність «Екологія» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1

Ожібко Віоріка Іванівна

90,50

2

Васильєва Ганна Дмитрівна

89,87

3

Родич Мирослава Степанівна

88,45

4

Паркалова Ірина Василівна

88,35

5

Левкович Уляна Романівна

87,81

6

Солтис Вікторія Богданівна

82,49

7

Карпа Вікторія Романівна

81,22

8

Стефанов Ілля Андрійович

81,22

9

Крохмалюк Руслан Зеновійович

78,216

10

Тарасенко Алла Валеріївна

76,63

11

Паньків Назар Андрійович

75,82

12

Рогожнікова Катерина Сергіївна

75,68

13

Мішина Анастасія Олександрівна

73,62

14

Сукач Юрій Степанович

72,51

15

Кобрин Вікторія Михайлівна

67,76

16

Митюк Роман Володимирович

66,80

17

Кріль Юрій Юрійович

65,55

18

Сливинська Наталія Іванівна

64,75

19

Гадуп’як Юрій Михайлович

62,85

20

Асаф’єв Андрій Андрійович

59,69

 

IV курс спеціальність «Екологія» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1

Войцехівська Анастасія Миколаївна

92,73

2

Велика Наталія Володимирівна

91,50

3

 Комунар Євгенія Олександрівна

88,03

4

Іжовський Іван Тарасович

84,17

5

Жигаль Назар Богданович

76,36

6

Янчишин Уляна-Василина Володимирівна

76,02

7

Кононенко Надія-Меланія Григорівна

72,11

8

Басюк Володимир Васильович

71,18

9

Карпенко Анна Василівна

71,09

10

Кобрин Мар’яна Миколаївна

70,69

11

Марцинюк Христина Русланівна

70,00

12

Толкач Марія Геннадіївна

67,64

13

Тарахома Ростислав Зіновійович

67,47

14

Голуб Михайло Олегович

65,42

15

Кроль Анастасія Юріївна

65,41

16

Нестерчук Ірина Олегівна

63,98

17

Гнатович Владислав Олександрович

63,95

 

 

ІІ курс спеціальність «Право» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Дідик Христина Романівна

90,24

2.      

Міхневич Марта Павлівна

89,97

3.      

Галац Діана Тарасівна

88,63

4.      

Бабин Олександра Ігорівна

88,50

5.      

Лучишин Тетяна Русланівна

88,41

6.      

Ладига Максим Тарасович

85,20

7.      

Гунців Лідія Романівна

82,96

8.      

Кравчук Марина Павлівна

82,40

9.      

Жук Юрій Миколайович

81,95

10.         

Терпляк Вероніка Олегівна

78,97

11.         

Федик Зоряна Тарасівна

78,90

12.         

Власюк Денис Ярославович

77,37

13.         

Олійник Іван Романович

76,84

14.         

Лизак Вікторія Віталіївна

75,20

15.         

Альгаєва Вікторія Віталіївна

72,54

16.         

Андрейків Ігор Ігорович

71,30

17.         

Чорній Назар Іванович

69,48

18.         

Сологуб Олександр Андрійович

69,27

19.         

Ферендович Зіновій Андрійович

69,16

20.         

Гук Тетяна Ярославівна

68,40

21.         

Докалюк Світлана Сергіївна

68,08

22.         

Івасюк Ігор Миколайович

67,84

23.         

Власюк Денис Тарасович

64,38

24.         

Левицька Марина Ігорівна

60,95

 


 

ІІІ курс спеціальність «Право» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1

Васько Марта Романівна

95,70

2

Тарас Ірина Романівна

90,47

3

Ковалюк Христина Андріївна

90,22

4

Пелесь Тарас Володимирович

89,87

5

Гедз Юлія Федорівна

88,05

6

Білінська Лідія Ярославівна

87,87

7

Каплун Валерій Вікторович

87,02

8

Гайова Оксана Василівна

86,50

9

Медвідь Наталія Олегівна

86,20

10

Кужик Вікторія Олегівна

80,72

11

Колодка Роман Мар’янович

75,05

12

Мищишин Роман Юрійович

71,87

13

Голярчук Іванна Василівна

71,00

14

Попова Тетяна Олександрівна

66,75

15

Амосов Віталій Миколайович

66,40

16

Ковальчук Христина Володимирівна

63,10

17

Цица Роман Васильович

61,85

 

IV курс спеціальність «Право» ОС «Бакалавр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1

Грица Юліан Олегович

94,74

2

Хільчук Марія Едуардівна

93,72

3

Ярош Максим Юрійович

91,06

4

Назар Христина Богданівна

89,53

5

Майхер Вікторія Богданівна

88,17

6

Карплюк Зоряна Степанівна

86,48

7

Харків Соломія Степанівна

83,93

8

Царук Ірина Йосифівна

82,42

9

Кіндєєва Марта Олександрівна

81,25

10

Свистун Вікторія Володимирівна

80,27

11

Маслюк Володимир Ярославович

77,56

12

Гель Юрій Олегович

73,96

13

Грицик Орест Богданович

69,72

14

Павликовський Дмитро Юрійович

64,97

15

Костюк Віталій Вікторович

64,29

16

Завадський Тарас Анатолійович

61,58

17

Собонькевич Дмитро Михайлович

60,05

 

 

 

ІІ курс спеціальність «Фармація, промислова фармація»

ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Гащук Вікторія Євгенівна

96,03

2.      

Дацко Соломія Орестівна

95,41

3.      

Жмут Олена Іванівна

92,68

4.      

Громко Вікторія Олегівна

92,06

5.      

Логін Юлія Володимирівна

91,16

6.      

Штогрин Василина Тарасівна

89,02

7.      

Чапля Анастасія Олегівна

87,93

8.      

Дмитерко Христина Іванівна

85,74

9.      

Бирко Наталія Михайлівна

85,52

10.         

Коваль Ольга Олегівна

85,28

11.         

Бондар Юлія Вікторівна

85,27

12.         

Винницька Софія Анатоліївна

84,17

13.         

Балух Оксана Володимирівна

84,13

14.         

Біленька Марія-Олена Іванівна

84,13

15.         

Кірик  Лілія Юріївна

82,52

16.         

Чупровська Софія Василівна

82,25

17.         

Дудик Ольга Олександрівна

81,09

18.         

Шаріков Сергій Сергійович

79,55

19.         

Руда Мар’яна Андріївна

78,97

20.         

Сорокожерд’єв Андрій Володимирович

78,56

21.         

Колтун Вікторія-Марія Володимирівна

77,70

22.         

Ковальська Марія Василівна

75,58

23.         

Данканич Валерія Михайлівна  

73,75

24.         

Мавдрик Юлія Андріївна

69,51

25.         

Храмова Юлія Олегівна

69,30

26.         

Макар Вікторія Петрівна

69,30

27.         

Перервін Олег Андрійович

69,01

28.         

Раїнчак Павло Володимирович

68,48

29.         

Бурячок Галина Анатоліївна

67,65

30.         

Рій Василь Миронович

65,17

 


 

ІІІ курс спеціальність «Фармація, промислова фармація» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1

Ходорівська Ірина Іванівна

89,23

2

Сушко Аміна-Марія Ігорівна

87,23

3

Савчак Соломія Михайлівна

85,50

4

Камінська Тетяна Романівна

85,24

5

Кочмар Андріан Валерійович

75,43

6

Пригода Наталія Дмитрівна

75,01

7

Шашкевич Наталія Михайлівна

73,98

8

Турчак Марія Іванівна

73,23

9

Мудрик Діана Михайлівна

71,36

                                       

ІІ курс спеціальність «Екологія» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Кузьмик Ольга Вікторівна

90,03

2.      

Музика Галина Романівна

88,50

3.      

Карасьов Максим Едуардович

87,86

4.      

Качмар Марія Василівна

87,79

5.      

Павляк Марія Миронівна

87,50

6.      

Радько Антон Олегович

87,40

7.      

Хапко Дарія Михайлівна

87,10

8.      

Ціжовська Марія Володимирівна

87,10

9.      

Шупяний Олег Ігорович

86,50

10.         

Лях Любомир Степанович

86,39

11.         

Бурдюх Роман Васильович

84,01

12.         

Тимофієнко Юлія Михайлівна

83,54

13.         

Пилипів Христина Володимирівна

79,85

14.         

Дорош Богдан Романович

78,79

15.         

Якимович Олександр Миколайович

78,49

16.         

Шмігель Павло Степанович

78,07

17.         

Лембак Анатолій Іванович

76,41

18.         

Вовк Андрій Андрійович

76,17

19.         

Шкамердяк Олексій Сергійович

76,17

20.         

Пец Олександр Олександрович

75,40

21.         

Бойко Юлія Іванівна

74,57

22.         

Шинкар Євгеній Олександрович

71,72

23.         

Андрусейко Олексій Андрійович

66,97

ІІ курс спеціальність «Освітні, педагогічні науки» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Базилюк Тетяна Русланівна

92,47

2.      

Педоренко Христина Віталіївна

90,01

3.      

Палас Іванна Богданівна

89,56

4.      

Стадник Віра Богданівна

88,26

5.      

Бойко Петро Іванович

83,79

6.      

Остапів Олександр Вікторович

79,43

7.      

Стефанів Андрій Орестович

79,24

 

ІІ курс спеціальність «Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Яцюк Ірина Анатоліївна

94,27

2.      

Підборецька Діана-Ірина Романівна

94,00

3.      

Мудрик Оксана Миколаївна

92,25

4.      

Цвілінська Наталія Ігорівна

89,45

5.      

 Назарук Віталій Олександрович

87,85

6.      

Щербата Леся Ярославівна

80,45

7.      

 Геча Василь Володимирович

79,50

8.      

Самчук Михайло Іванович

78,65

9.      

Садварі Вячеслав Юрійович

76,85

10.         

Дмитрів Роман Богданович

76,25

11.         

Бжан Юрій Іванович

75,90

12.         

Снігур Олег Андрійович

73,70

13.         

Плетенець Микита Олександрівна

73,00

14.         

Филипчук Дмитро Михайлович

72,00

15.         

Ленець Ірина Орестівна

70,40

16.         

Полтавченко Наталія Володимирівна

67,80

17.         

 Полтавченко Віталій Олександрович

67,60

18.         

Єднак Христина Володимирівна

67,00

19.         

Іванчук Роман Григорович

64,80

20.         

Комарницький Павло Володимирович

64,60

 

ІІ курс спеціальність «Освітні, педагогічні науки» ОС «Магістр»

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові студента

Рейтинг

1.      

Вуйцик Антон Володимирович

88,80

2.      

Кришталь Олександр Андрійович

73,57

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru