EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

 Щиро вітаю Вас усіх

з нашим професійним святом – Днем працівника ветеринарної медицини!

 Саме випускники нашого вищого учбового закладу працюють у більшості аграрних та фермерських господарствах не лише Львівської області, а й усієї Західної України.

 І сьогодні наш рідний університет не втрачає популярності серед абітурієнтів та їх батьків. Цьогоріч лише на ветеринарну медицину до нас поступило майже 350 студентів.

 Це ще раз підтверджує престижність нашої професії, нашого університету, нашого рідного Львова. Це свідчить, що наш колектив обрав правильний шлях інтеграції в європейську систему освіту, налагодження широких партнерських взаємин з профільними вузами Польщі, Франції, Угорщини та Канади.

 Всі ми знаємо це гасло, що ветеринарна медицина рятує людство. Бо від безпеки харчової продукції, епізоотичного стану залежить спокій і здорове життя наших співгромадян. І

 Щиро вітаю з нагоди нашого професійного свята. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі медицини, – віддані своїй професії, для вас робота – це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна копітка праця.

 Нехай наші зусилля на ниві ветеринарної служби винагороджуватимуться повагою і вдячністю краян.

 Бажаю щастя та міцного здоров’я, радості й благополуччя, добробуту та достатку вашим сім’ям.

 Зі святом! Слава Україні!

Ректор,  професор  Володимир Стибель

 

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru