EN   UA

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ. СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ (БАКАЛАВР)

Заповніть заяву для участі у творчому конкурсі. З графіком проведення творчого конкурсу можете ознайомитись за посиланням. Під час реєстрації завантажте копію паспорта або ID - картки, кольорову фотокартку розміром 3х4 та фотокопію заповненої Вами заяви.
Реєстрація відкрита за посиланням: https://forms.gle/YSFLENUjNZ23EZW2A .
Консультацію можете отримати за телефонами:
(032) 239-26-13;
097-063-35-12 – Київстар
093-024-18-89 – life:)
095-227-85-33 – МТС
79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50.

Реєстрація для участі у вступних іспитах осіб пільгових категорій!

Проходити реєстрацію та брати участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів (замість ЗНО) мають право пільговики (випускники шкіл та коледжів):

• особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій;
  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа;
  • особи, які мають захворювання та/або патологічні стани, які є перешкодою для проходження ЗНО;
  • особи, яким за рішенням регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти відмовлено в реєстрації для участі в 2020 році в зовнішньому незалежному оцінюванні через неможливість створення особливих (спеціальних) умов;
  • особи, які проживають на тимчасово-окупованих територіях;
  • громадяни України, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції/ операції об’єднаних сил (на період її проведення);
  • особи, звільнені з військової служби починаючи з 01 грудня 2019 року включно;
  • громадяни України, які здобули повну загальну середню освіту за кордоном у період між 01 вересня 2019 року та 30 листопада 2020 року.

Заповніть заяву.   З графіком проведення вступних іспитів можете ознайомитись за посиланням.  Під час реєстрації завантажте копію паспорта або ID-картки, свідоцтво (атестат) про повну загальну середню освіту або довідку про його отримання, довідку, що підтверджує наявність пільги, кольорову фотокартку розміром 3х4 та фотокопію заповненої Вами  заяви.

Ознайомтесь з переліком спеціальностей та конкурсних предметів, а також з графіком іспитів.

Реєстрація відкрита за посиланням: http://reg.lvet.edu.ua/i.php

Консультацію можете отримати за телефонами:

(032) 239-26-13

097-063-35-13 – Київстар;

093 – 063-35-12 – Life;

095-227-85-33 – Vodafone.

79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50.

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Реквізити для оплати за «.Посвідчення щодо вільного володіння державною мовою»

сума до оплати 51 грн.

ЛНУВМБТ імені С.З. Гжицького