EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбулась урочиста церемонія випуску магістрів 2018 року!

П’ятнадцятьом випускникам денної форми навчання вручили дипломи про присвоєння освітнього ступеня «магістр з економіки із спеціалізацією «Економіка довкілля та природніх ресурсів». Серед випускників, які закінчили магістратуру у нашому університеті, були представники не лише нашого університету з різних факультетів, а й колишні бакалаври з університетів Львова та України.


Випускників привітали почесні гості урочистого заходу: проректор з наукової роботи Федець О.М., декан факультету економіки та менеджменту Гримак О.Я., завідувач кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені проф. І. В. Поповича Музика П.М., завідувач кафедри менеджменту Шульський М.Г., завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Парубчак І.О. та інші.
Сподіваємось, що наші вихованці матимуть змогу проявити себе на професійній ниві, постійно примножуватимуть власні знання та уміння, бережливо ставитися до цінностей духовних і матеріальних, працюватимуть задля блага свого, своєї сім’ї та України.


Віримо в те, що випускники пам’ятатимуть рідний університет та факультет! Успіхів їм, щасливої життєвої дороги, Божого й батьківського благословення!!!
Запрошуємо до вступу в магістратуру та здобути освітній ступінь магістра з економіки.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru