У четвер, 27 серпня 2020 р. о 14.00 хв. (актовий зал) відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Про державну атестацію університету в частині провадження наукової (науково-технічної) діяльності.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О.М.

1. Про зміну теми дисертації аспірантки Яремчук В.Ю.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О.М.

1. Про атестацію аспірантів.

Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О.М.

1. Затвердження освітньо-професійних програм, навчальних планів, робочих навчальних планів та графіків навчального процесу.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І.В.

1. Проведення конкурсу на посади завідувача кафедри.

Доповідач: вчений секретар Конопленко Н.А.

1. Щодо присвоєння вченого звання професора Грабовському С.С.

Доповідач: учений секретар Конопленко Н.А.

1. Про проведення попередньої експертизи дисертації та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації Єреська В.І.

Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад зі ступеня доктора філософії Мазур І.Я.

1. Про проведення попередньої експертизи дисертації та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації Шевчук М.О.

1. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Халанії М.Р. з метою присудження ступеня доктора філософії.

1. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Мартинишина В.П. з метою присудження ступеня доктора філософії.

1. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Лавринишин Ю.Ю. з метою присудження ступеня доктора філософії.

1. Про створення разової спеціалізованої вченої ради для прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Верхоляк І.С. з метою присудження ступеня доктора філософії.

1. Про зміну теми дисертаційної роботи Пурнака В.П.

Доповідач: учений секретар Конопленко Н.А.

1. Щодо проходження дистанційного стажування за кордоном Салати В.З.

1. Різне.

Голова Вченої ради

професор                                                                                       В. СТИБЕЛЬ