У сучасних умовах розвитку освітнього процесу зустрічі з стейкхолдерами дають можливість врахувати інтереси як здобувачів вищої освіти, так і роботодавців. Тому 23 вересня відбулась зустріч декана факультету ветеринарної гігієни, екології та права Руслана Пеленя та завідувача кафедри екології, гаранта магістерської програми «Екологія» Романа Параняка з директором департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Русланом Гречаником щодо якісної підготовки екологів.1

Під час зустрічі обговорювали структуру освітньо-професійної програми, перелік запропонованих освітніх компонентів, які сприяють формуванню загальних та фахових компетентностей, а також допомагають досягти програмних результатів навчання та особливостей проведення практичної підготовки студентів. Руслан Гречаник відзначив, що освітньо-професійна програма враховує сучасні вимоги до підготовки фахівців екологів, має чітку та продуману структуру. Підготовка фахівців за такою програмою сприятиме розвитку професійної спрямованості майбутніх екологів, здатності до творчої самореалізації, умінню знаходити та впроваджувати нові шляхи збереження навколишнього середовища.