Свято Миколая - одне з найулюбленіших свят українців. І як же не любити його, адже в ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай приносить подарунки і залишає їх під подушкою, або передає його через дорослих. І не може так статися, щоб хоча б одна дитина залишилася без подарунка!

Отож щороку викладачі і студенти нашого університету виконують почесну місію помічників святого Миколая у школі-інтернаті в селі Лівчиці Жидачівського району. Листи з «чарівної скрині», які пишуть діти з школи інтернату св. Миколаю, потрапляють за призначенням. До виконання дитячих бажань долучаються усі кафедральні колективи ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького. Викладачі знають, кому треба нову куртку, кому светрик, а кому нові черевички…
А 18 грудня, у переддень святого Миколая, студенти вирушають до Лівчиць, щоб вручити подарунки, адже тут їх з нетерпінням чекають. Цьогоріч 48 школярів зустрілися з помічниками святого Миколая й отримали заповітні гостинці.

Пресслужба