Сьогодні, 1 лютого, з побажаннями миру, здоров'я і добра а також душпастирськими відвідинами і благословенням йорданською водою завітав до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій капелан університету отець Роман Довгань. Він традиційно після великого свята Водохреща освятив приміщення університету.

Почавши з кабінету ректора, отець Роман Довгань відслужив невеличку святкову службу і, благословляючи, сказав: « Хай через окроплення йорданською водою Бог посилає благословення на весь університет, працівників і студентів». А також побажав усім працівникам Божої допомоги, терпіння, мудрості і любові в цей нелегкий час. Він обійшов усі приміщення і навіть освятив аудиторії, на жаль, поки що порожні, які вже засумували в очікуванні студентів. Так хочеться вірити, що 28 лютого стане останнім днем дистанційного навчання і університет наповниться багатоголоссям радісних юнаків і дівчат та дзвониками на перерву.

Пресслужба