Науковці та ветеринари-практики з усієї України, а також гості з Польщі, зібралися у Львові на одну з найбільших в країні ветеринарних конференцій.

Українська ветеринарна конференція (УВК) проходить у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Її робота триватиме з 15 по 17 травня.

Як розповів ректор університету, професор Володимир Стибель, упродовж трьох днів травня Львів перетвориться на своєрідну ветеринарну столицю нашої країни. Науковці, спеціалісти-практики, менеджери ветбізнесу з України та з-за кордону матимуть змогу з 15 по 17 травня дискутувати про розвиток ветеринарної науки у світі, обмінюватися досягненнями та здобутками, відвідувати майстер-класи й лекції визнаних спеціалістів з кількох десятків напрямів ветеринарної медицини та споріднених галузей.

«Упродовж двох століть у столиці Галичини активно розвивається ветеринарна наука. Львівська ветеринарна школа відома далеко за межами нашої держави, а випускники славної Академії ветеринарної медицини чи пізнішого зооветеринарного інституту працюють у багатьох країнах світу.

І нині науковці Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького продовжують добрі традиції своїх учителів, готуючи не лише висококваліфікованих ветеринарних лікарів, а й фахівців багатьох інших затребуваних на ринку спеціальностей. Тому й не дивно, що така солідна УВК вже вдруге проходить на базі нашого університету. Запрошуємо всіх відвідати цікаві лекції та майстер-класи», – зазначив ректор ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького Володимир Стибель.

В рамках УВК відбудеться міжнародна наукова конференція «Львівсько-Вроцлавська ветеринарна школа Львів-Вроцлав 2018» під час якої 12 науковців з Вроцлавського природничого університету виголосять доповіді з актуальних проблем та досягнень в галузі ветеринарної медицини.

У середу, 15 травня, в рамках конференції відбудеться урочиста академія з нагоди вручення титулу «Doktor Honoris Causa» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького професору Вроцлавського природничого університету, доктору ветеринарії Аліні Велічко.

З розкладом роботи конференції можна ознайомитись на офіційному сайті УВК: http://uvc.org.ua/ .

Андрій Болкун