У четвер, 24 червня 2021 р. об 11:00 год. (5 аудиторія)

відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Вручення нагороди "Молодий дослідник" (Young Researcher Award).
Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

2. Щодо проведення конкурсу на посади завідувача кафедри.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

3. Щодо проведення конкурсу на посаду професора кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

4. Щодо присвоєння вченого звання професора Юськів Любові Любомирівні.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

5. Щодо присвоєння вченого звання доцента Сімоновій Ірині Іллівні, Змії Мирославі Михайлівні та Радух Надії Богданівні.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

6. Про затвердження змін до освітньо-професійної програми «Маркетинговий менеджмент» для підготовки здобувачів початкового (короткого циклу) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент».
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

7. Про затвердження навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

8. Про затвердження графіку навчального процесу на 2021-2022 навчальний рік.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

9. Про затвердження індивідуального навчального плану студента.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

10. Про затвердження Положення про ліквідацію академічної заборгованості та перескладання підсумкових форм контролю здобувачами вищої освіти у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

11. Про затвердження Положення «Про порядок реалізації права на академічну мобільність у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького».
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

12. Про затвердження нового зразка оформлення робочої програми навчальної дисципліни.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

13. Затвердження звітів аспірантів.
Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

14. Затвердження освітньо-наукових програм "Ветеринарна медицина", "Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза" та навчальних планів.
Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

15. Про відрахування аспірантки Кіс-Огоньок Оксани Ігорівни.
Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

16. Про зміну назви факультету ветеринарної гігієни, екології та права.
Доповідач: декан ФВГЕП Пеленьо Р. А.

17. Розподіл ліцензійних обсягів за спеціальностями та формами навчання.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Данкович Р.С.

18. Зміни до Правил прийому до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького у 2021 році.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Данкович Р. С.

19. Стан та перспективи виховної роботи ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: керівничка відділу соціально-культурного розвитку університету Купчак Т. З.

20. Щодо затвердження Положення про Раду виховної роботи ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.

21. Щодо затвердження Положення про куратора академічної групи ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.

22. Щодо затвердження Положення про старосту ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.

23. Про надання грифу підручнику «Ветеринарна вірусологія» (автори: Калініна О. С., Панікар І. І., Скибіцький В. Г.), видання 3-тє, перероблене і доповнене.
Доповідач: доцент Калініна О. С.

24. Про надання грифу навчальному посібнику «Фізика, фізичні методи дослідження речовини та біологічних об’єктів» (автори: Коструба А.М., Федишин Я.І., Саварин В.І., Вихрист О.М.).
Доповідач: професор Коструба А. М.

25. Про рекомендацію до друку монографії «Hygly aceurate ellypsometry of functional, smart and biomimetic nano-coatings (Високоточна еліпсометрія функціональних, розумних та біоміметичних нанопокриттів)». Автори: А. Коструба, Ю. Стецишина, Е. Кода, І. Керницький.
Доповідач: професор Коструба А. М.

26. Про рекомендацію до друку монографії «Особливості реалізації та захисту прав людини і громадянина в умовах розвитку правової держави» за редакцією В. І. Андріїва та Ю. А. Коверко.
Доповідач: доцент Коверко Ю. А.

27. Про рекомендацію до друку монографії «Адміністративно-правове регулювання діяльності суб’єктів формування та реалізації соціальної політики України в умовах євроінтеграційних процесів». Автор: Капітан О. І.
Доповідач: старший викладач Капітан О. І.

28. Про рекомендацію до друку монографії «Система маркетингових комунікацій у сфері ветеринарних послуг». Автори: Левківський Д. М., Войтович Н. В., Левківська Н. Д., Сторчак Ю. Г., Сендецька С. В., Гутий Б. В.
Доповідач: доцент Сендецька С. В.

29. Щодо затвердження теми докторської дисертації Верхолюку М. М.
Доповідач: ст. викладач Верхолюк М. М.

30. Щодо проходження дистанційного стажування за кордоном Максимовича І. А., Лобойка Ю. В. та Фіялович Л. М.

31. Різне.

Голова Вченої ради,