Реалізація проєкту «Iнноваційний підхід до історичної спадщини: наукова спадщина ветеринарної медицини українсько-польського пограниччя»
Проект «VETHERITAGE» (акронім проекту) – ще один крок у реалізації стратегічного плану по збереженню історичної спадщини, але, одночасно, це і свідчення нашої поваги до наших вчителів та нашої відповідальності перед майбутніми поколіннями.
Як врятувати від забуття багату польсько-українську історичну спадщину у галузі ветеринарної медицини, зробити її доступною у різних форматах для цільової аудиторів, про це та інше розмовляли: Збігнєв Врублєвський, лікар ветеринарної медицини, Президент Вармінсько-Мазурської Палати Лікарів Ветеринарної Медицини; Антон Андрієвич Гамота, професор, волонтер у проекті; Наталія Криничанка, член спілки журналістів, екскурсовод; Алла Винярська, координатор проекту у студії Radio Lwów з ведучою Марією Пиж.
Проект реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020 Європейського інструменту сусідства.
Алла Винярська, доцент кафедри фармакології та токсикології, координатор проекту
Інформацію подано в рамках реалізації проєкту: Iнноваційний підхід до історичної спадщини: наукова спадщина ветеринарної медицини українсько-польського пограниччя. Грантова умова PLBU.01.01,00-UA-1055 / 20-00 в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 - 2020
- Деталі
-
Опубліковано: 13 вересня 2021
-
Перегляди: 711