У четвер, 25 листопада 2021 р. о 14:30 (5 аудиторія)
відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Про підготовку до 2022-2023 навчального року.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

2. Про затвердження Положення про силабус Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

3. Про рекомендацію до друку збірника тез доповідей II Конференції “Сучасні методи діагностики, лікування та профілактика у ветеринарній медицині” присвяченої 140-річчю відкриття навчального закладу "Цісарсько-королівська ветеринарна школа та школа підковування коней разом із клінікою-стаціонаром для тварин у Львові".
Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

4. Про зміни тем дисертацій здобувачів ступеня доктора філософії.
Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

5. Про внесення змін до реєстраційної картки університету в ЄДРПОУ.
Доповідач: проректор з наукової роботи Федець О. М.

6. Попередні підсумки набору вступників у 2021 році та завдання щодо забезпечення набору студентів у 2022 році.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Данкович Р. С.

7. Про Положення про систему управління якістю освіти ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: завідувач відділу забезпечення якості освіти та акредитації
Сусол Н. Я.

8. Про затвердження стратегії інтернаціоналізації.
Доповідач: начальник відділу міжнародних зв’язків Палич О. В.

9. Стан та перспективи розвитку факультетів.
Доповідачі: декани.

10. Про затвердження освітньо-професійної програми «Бізнес-економіка» зі спеціальності 051 «Економіка» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
Доповідач: декан ФЕМ Гримак О. Я.

11. Про стан та шляхи покращення практичної підготовки здобувачів вищої освіти та перспективи співпраці з роботодавцями.
Доповідач: керівник підрозділу навчальної і виробничої практик та сприяння працевлаштуванню випускників Галух Б. І.

12. Звіт про роботу рекламного відділу за 2021 р.
Доповідач: керівник рекламного відділу Лящук В. О.

13. Щодо присвоєння вченого звання доцента Фіялович Лесі Миколаївні, Кобрин Лесі Олегівні, Бурковській Зоряні Євгенівні, Диндину Михайлу Львовичу, Бартусяку Павлу Миколайовичу та Оріхівському Тарасу Володимировичу.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

14. Щодо прийняття рішення про видачу диплома доктора філософії Солтис М. П. та Івашків Ю. А.
Доповідач: відповідальна за забезпечення діяльності разових спеціалізованих вчених рад зі ступеня доктора філософії Мазур І. Я.

15. Щодо проходження дистанційного стажування за кордоном Гримака О. Я., Вовк М. В., Кіндрат О. В., Кушнір Л. П., Ваврін С. І., Франчук І. Б., Брички Б. Б.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

Різне.

Голова Вченої ради,