Вчора представники волонтерського відділу Профкому студентів та аспірантів завітали у «Домівку врятованих тварин», що знаходиться у парку Знесіння (по вул. Довбуша 24). Сьогодні там проживає більше 200 тварин різних видів: від граків і лелек до чорнобурок, поні та вовків. У такий важкий зимовий період кожен із них потребує ретельної опіки та допомоги.

Для усіх охочих відвідати тваринок двері відчинені щодня, а вхід безкоштовний. Щодо варіантів допомоги, то тут їх безліч: від фізичної (у вигляді спільного прибирання вольєрів) до матеріальної (офіційні рахунки для пожертв ви можете знайти у їх соцмережах). А ще…кожна тваринка уже «написала лист до Миколая» та нетерпляче чекає смаколиків (варіанти гостинців можете поглянути на сторінці у постах, або безпосередньо написати їм у дірект).
Хочемо безмежно подякувати працівникам «Домівки врятованих тварин» за теплу зустріч, можливість поволонтерити та круту екскурсію по території!
Ліна Вислоцька, голова Профкому студентів та аспірантів