Роблячи добрі справи безкорисливо, ми допомагаємо комусь, а значить, змінюємо світ в цілому. Добрі справи людей високо оцінювалися в усі часи. Коли ми говоримо про добрі справи, згадується діяльність тих безсрібників, які їхали за тридев’ять земель рятувати людей від хвороб, вчити дітей, допомагати жертвам катастроф. Добрі справи – це і благодійність багатих людей, які на свої гроші будували гімназії та школи, відкривали і розвивали безкоштовні лікарні та будинки для літніх і самотніх людей, матеріально підтримували таланти і допомагали отримати освіту бідним молодим людям.

До нас звернувся волонтер 24-тої окремої механізованої бригади імені короля Данила пан Мар’ян Боднар і озвучив прохання військових – передати цукерки для дітей із села, яке знаходиться поруч їхньої дислокації. А також він поросив костюм св. Миколая, в якому наші захисники зможуть зробити свято для діточок війни. Ми працювали оперативно – за чотири дні у майстерні св. Миколая (деканат ФЕМ) 100 смачних подаруночків чекали волонтерів, які відвезли смаколики на схід України. Дякуємо всім за Добро! А нашим захисникам – Божої опіки і повернення до своїх рідних!

Тетяна Купчак