Профспілковий комітет студентів та аспірантів нашого університету вже багато років опікується дітьми зі спецшколи-інтернату у Лівчицях. І, щоб створити дітям святковий настрій та вручити подарунки від святого Миколая, які вони замовили у своїх листах, помічниками святого стають майже усі працівники університету. Викладачі, які стали Миколаєм Чудотворцем для сиріт і зробили все можливе, щоби втілити їхні мрії. Завдяки нашим студентам і всім, хто приєднався до цієї поїздки, ми змогли подарували таке потрібне дітям чудо. Дякуємо всім, хто не залишився осторонь. Разом зможемо все! Цьогорічна поїздка активістів Профкому студентів та аспірантів у у Лівчиці була неймовірною, найперше через те, що про щорічну акцію дізналася вражаюча кількість людей. Завдяки таким дивовижним помічникам Миколая ми змогли закупити усе необхідне та створити дітям атмосферу свята!

Дорогі викладачі з усіх кафедр, студенти, які пожертвували кошти у «Скриньку допомоги», активісти, які допомагали нам вечорами перед поїздкою спакувати подарунки, ми дуже вдячні вам за щорічну допомогу. Ваша допомога малюкам є неоціненно важливою! Саме завдяки вашій доброті і милосердю 52 дитини отримали усе те, чого так чекали цілий рік!

Ліна Вислоцька, голова Профкому студентів та аспірантів