У четвер, 23 грудня 2021 р. об 11:00 год. (5 аудиторія)
відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Про затвердження освітньо-професійних програм.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

2. Про затвердження навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

3. Про графік навчального процесу на 2022-2023 н.р.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Двилюк І. В.

4. Про внесення змін до Статуту Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: провідний юрисконсульт Кравець В. Ю.

5. Про розгляд звітів про виконання у 2021 році науково-дослідних робіт, які фінансувались за кошти держбюджету.
Доповідачі: наукові керівники науково-дослідних робіт.

6. Затвердження Правил прийому до ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького у 2022 році.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Данкович Р. С.

7. Затвердження Положення про приймальну комісію ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Данкович Р. С.

8. Затвердження Правил прийому до відокремленого структурного підрозділу «Рожищенський фаховий коледж ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького» у 2022 році.
Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Данкович Р. С.

9. Підсумки господарської діяльності університету за 2021 рік та затвердження плану робіт на 2022 р.
Доповідач: проректор з адміністративно-господарської частини Лісовий°І. В.

10. Про результати проведених внутрішніх та наглядового аудитів системи управління якістю в ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького за 2021рік та основні цілі у сфері якості на 2022 рік.
Доповідач: завідувачка відділу забезпечення якості освіти та акредитації Сусол Н. Я.

11. Про затвердження Положення про гаранта освітньої програми у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького» – завідувач відділу забезпечення якості освіти та акредитації.
12. Затвердження плану-графіку підвищення кваліфікації завідувачів та лікарів дільничних лікарень, дільниць, пунктів ветеринарної медицини, завідувачів та лікарів лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи, офіційних лікарів ветеринарної медицини, лікарів - бактеріологів у Відділі післядипломної освіти факультету громадського розвитку та здоров’я ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького у 2022 році.
Доповідач: декан ФГРЗ Пеленьо Р. П.

13. Про внесення змін до Положення про Раду роботодавців Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: керівник підрозділу навчальної і виробничої практик та сприяння працевлаштуванню випускників Галух Б. І.

14. Про внесення змін до Положення про практичну підготовку здобувачів вищої освіти у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

15. Про внесення змін до Положення про організацію і проведення практики здобувачів вищої освіти за кордоном.

16. Щодо присвоєння вченого звання доцента Слепокурі Оксані Ігорівні.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

17. Про розгляд звітів з роботи спеціалізованих Вчених рад Університету.
Доповідачі: секретарі спеціалізованих Вчених рад.

18. Про рекомендацію посібника «Animal Physiology» (укладачі Kolomiiets Iryna, Kovalchuk Iryna) до видання із грифом «Рекомендовано Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького».
Доповідач: голова видавничо-експертної комісії Смолінська О. Є.

19. Щодо проходження дистанційного стажування за кордоном Стефаника В. Ю., Мисака А. Р. та Івашківа Р. М.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

20. Різне.

Голова Вченої ради,