Наказом МОН України «Про приведення у відповідність до законодавства статутів закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МОН» від 09.09.2021 р. № 974 зобов’язано привести організаційно-правові форми структурних підрозділів закладів вищої освіти у відповідність до вимог ст.ст.33, 42, 43 Закону України «Про вищу освіту», пунктів 13-14 ч.1 ст.9, ч.2 ст.10 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Листом МОН України від 08.10.2021 р. № 1/9-534 рекомендовано визначити у статуті закладу увесь перелік діючих структурних підрозділів, їх повне найменування, статус, функції та завдання.

На виконання наказу МОН до проєкту статуту університету внесено повний перелік структурних підрозділів (факультетів, кафедр, відділів тощо) їх повне найменування, статус, функції та завдання.

Також до проєкту статуту університету внесено зміни щодо порядку обрання на вакантні посади науково-педагогічних працівників у зв’язку зі змінами внесеними до статей 36, 55 Закону України «Про вищу освіту», зокрема: пункт 7 частини другої статті 36, яким до повноважень вченої ради закладу було віднесено обрання на вакантні посади науково-педагогічних працівників, виключено на підставі Закону № 392-IX від 18.12.2019 і частина одинадцята статті 55 викладена в редакції Закону № 2745-VIII від 06.06.2019.

Пропозиції та зауваження до проекту статуту надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 21 грудня 2021 року.

13.12.2021 р.                                                      доц. Ігор ТУРКО