 Біотехнологія – це вже далеко не таємниця чи чудернацькі витівки та експерименти;
 Це майбутнє промисловості, медицини, екології;
 Це важка праця, результати якої є переломними для світу;
 Це незвичні пригоди у світі науки;
 Це перспективний та цікавий фах.

Можливо, саме нашим біотехнологам належить зробити крок до винайдення нових джерел енергії чи, втрутившись у геном, сконструювати перспективні мікроорганізми.
Студенти, які опановують спеціальність «Біотехнології та біоінженерія», отримують практичні навики у дослідницьких інститутах, біотехнологічних підприємствах вітчизняних та закордонних ВНЗ. Минулий семестр наші біотехнологи навчались у Жешувському університеті (Польща).
Запрошуємо абітурієнтів стати членами дружньої команди біотехнологів у стінах знаного в Україні ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького, в назві якого навіть закріплено цікаве і перспективне слово «БІОТЕХНОЛОГІЯ».
З повагою, викладачі кафедри біотехнології та радіології!