Шановні студенти та викладачі!

Інформуємо, що освітній процес для здобувачів вищої освіти усіх форм навчання у 2022/2023 навчальному році планується розпочати у змішаній формі (очно-дистанційній) з:

01.09.2022 року – для другого курсу і старше;

12.09.2022 року – для перших курсів;

03.10.2022 року – для перших курсів другого (магістерського) рівня вищої освіти з терміном навчання 1,4 роки.

Навчальні заняття першого «осіннього» семестру 2022 – 2023 н.р. 01.09 та 02.09.2022 року відбудуться в онлайн формі у режимі відеоконференцій відповідно до розкладу занять.

Подальший формат навчальних занять:

-    усі лекційні заняття - в онлайн формі (дистанційно)  у режимі відеоконференцій;

- усі лабораторно-практичні, семінарські в офлайн форматі (очне навчання);

- усі навчальні заняття (лекційні, лабораторно-практичні, семінарські)  для здобувачів другого курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти з терміном навчання 1,4 роки - в онлайн формі (дистанційно) у режимі відеоконференцій;

Розклад занять для здобувачів вищої освіти буде доступний на сайті не пізніше за 2-3 дні до початку навчання відповідного курсу.

Увага! Перші два тижні розклад занять може корегуватись.

Розклад навчального процесу передбачає навчання у дві зміни.

Коригування перебігу освітнього процесу залежатиме від безпекової та епідеміологічної ситуації.

Наказ "Про особливості організації освітнього процесу в осінньому семестрі 2022/23 навчального року"

Слідкуйте за інформацією на сайті Університету!

З вірою в ЗСУ та сміливу Україну,

Адміністрація університету