01 18 09 18

Студенти-екологи 1-го та 3-го курсів ФВГЕП, разом із завідувачем кафедри екології, професором Р.П. Параняком та викладачами кафедри О.В. Мацуською і В.Я. Віщур, відвідали IV Міжнародний Екофорум «Вода та Енергія», який проходив 13-14 вересня у м. Львові.

Багато цікавої інформації було почуто, адже обговорювались питання щодо впливу стічних вод на довкілля, можливості одержання зеленої енергії із стоків, оптимізація роботи очисних споруд, використання електричних панелей у домогосподарствах, раціональне поводження з відходами та ін.

02 18 09 18

03 18 09 18

04 18 09 18

05 18 09 18
Участь у таких заходах дозволяє більш глибше оцінити екологічні проблеми, із якими сьогодні зіштовхується людство, а також ознайомитись із новими підходами щодо їх вирішення, адже учасниками форуму були науковці, підприємці та представники влади.