28 березня 2023 року відбулись збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених університету.

На засіданні були обрані голова Ради Наукового товариства університету Сливка І.М. (доцентка кафедри технології молока і молочних продуктів) та її заступник Сімонова І.І. (доцентка кафедри технології м’яса та м’ясних та олійно-жирових виробів), які будуть виконувати свої повноваження наступні чотири місяці. Також було затверджено звіт роботи Ради Наукового товариства за попередній період.

На зборах Товариства також було обговорено можливість отримання міжнародної стипендії докторам філософії та молодим вченим у Вроцлавському природничому університеті. Присутніх було проінформовано про конкурс "SEO.UA" метою якого є розвиток суспільно активної молоді, яка поєднує в собі високу професійну компетентність, культурну ерудицію, духовність, моральність і особисту відповідальність. Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень.