У четвер, 27 квітня, відбулося засідання Вченої ради Університету, учасники якої розглянули 11 питань порядку денного. Зокрема, ухвалили положення про деканат та кафедру, правила прийому на навчання до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та до відокремленого структурного підрозділу «Рожищенський фаховий коледж Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького» у 2023 році, а також внесли зміни до ОП «Фізична культура і спорт» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за результатами акредитаційної експертизи і ухвалили ОП «Фізична терапія, ерготерапія» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 227 «Терапія та реабілітація» галузі знань 22 «Охорона здоров’я» та ОП «Фізична терапія» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 227 «Терапія та реабілітація» галузі знань 22 «Охорона здоров’я».

Вчена рада ухвалила тему докторської дисертації Чечет О. М., дозволила змінити тему дисертаційної роботи Врецьоні Н. П. і наприкінці заслухала звіт аспіранта першого року навчання Рудіка О. В.

Пресслужба