Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні висловлює свою повагу та запрошує приєднатися до онлайн-вебінару з нагоди Дня «Єдиного здоровʼя».

Онлайн-вебінар організований Бюро ВООЗ в Україні за підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України (ЦГЗ) та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) з метою підвищення рівня обізнаності студентів ветеринарних та медичних спеціальностей про підхід «Єдиного здоров’я», а також рівня комунікації між вищими навчальними закладами ветеринарних та медичних спеціальностей, що є важливим елементом ефективного впровадження зазначеного підходу. Дата та час: 7 листопада о 14:00. Цільова аудиторія: студенти ветеринарних та медичних спеціальностей закладів вищої освіти України. Кількість наявних місць для участі у вебінарі – 500. Реєстрація: для участі у вебінарі необхідна попередня реєстрація за посиланням: https://who.zoom.us/webinar/register/WN_tOxvV5Z9Q6y7TTRqqs-pUg Після реєстрації ви отримаєте повідомлення на вказану електронну пошту з підтвердженням, що містить інформацію про вхід до вебінару. Довідково: під час вебінару буде забезпечено синхронний переклад. Онлайн-трансляцію вебінару буде записано.

Програма вебінару додається до цього листа.

З повагою, Бюро ВООЗ в Україні