ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ЦЬОГО СВЯТА.

Ви проживаєте зараз цікавий період, який закладає підвалини Вашого майбутнього як цілісних особистостей, професіоналів у обраних галузях, відповідальних громадян своєї держави.

Ваше бажання навчатися, осягати нове, здобувати практичний досвід та навики надихають увесь науково-педагогічний колектив Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Своїм ентузіазмом, завзятістю та бажанням скористатися всіма можливостями, які створює наш Університет, Ви і нас спонукаєте до постійного розвитку.

Ми, Ваші викладачі та наставники, пишаємося Вашими досягненнями і здобутками у навчанні, науці, творчості, спорті, радіємо, коли Ви перемагаєте, коли стаєте кращими за нас.

Зичу Вам досягати поставлених цілей, успішно застосовувати отримані знання, залишатися молодими духом, щедро ділитися цінностями рідного Університету, нести добро у світ, бути сміливими, впевненими у собі, щасливими та реалізованими.

Вірю в кожного з Вас! Зі святом!

В. о. ректора Іван ПАРУБЧАК