На базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся щорічний Відкритий Чемпіонат ДЮСШ ім. Олімпійського чемпіона Петра Короля.

Чоловіки та жінки боролися за нагороди в абсолютній першості за кількістю очок без урахування вагових категорій.
По 8 чоловіків та жінок змогли отримати нагороди з рук в. о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, доктора наук з державного управління, професора Івана Парубчака та оргкомітету змагань.
Серед інших учасників у змаганнях брали участь понад 15 атлетів – призерів та учасників чемпіонатів Європи серед юнаків, чемпіони та призери чемпіонатів України серед різних вікових груп, рекордсмени України, майстри спорту, члени збірної команди України.

MyCollages 18

Серед жінок найсильнішими були:
1 місце – майстер спорту Марія Куц;
2 місце – майстер спорту Анна Кірстюк;
3 місце – чемпіонка України серед дівчат 2023 року Вікторія Футрик.

З-поміж найсильніших також були відзначені: Світлана Селедуєва, Олена Черкасова, Марія Микитишин, Христина Норкін та Софія Мулик.

Серед чоловіків переможцями стали:
1 місце – призер Чемпіонату України серед молоді 2023 року Євген Воронка;
2 місце – майстер спорту, чемпіон та призер юніорського ЧУ 2023 року Олег Щекальов;
3 місце – майстер спорту, фіналіст юнацького Євро 2023 року Сергій Лишега.
У 8-ці найсильніших також були: Віталій Пенцарський, Віталій Сорока, Віталій Косаняк, Володимир Желєзний, Маркіян Мочерад.