16 грудня 2023 року у спортивному комплексі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбувся Всеукраїнський турнір з кікбоксингу на честь захисників України.

фото 1

На відкритті турніру з вітальним словом до учасників звернулися почесні гості: президент Федерації професійного боксу Львівщини Сергій Янчишин, депутат Львівської міської ради Віктор Доскіч, в. о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Іван Парубчак.

фото 2

фото 3

У турнірі взяли участь 300 спортсменів різних вікових груп з восьми областей України.

фото 5

фото 6

Переможцями у командному заліку стали спортсмени з Львівщини, 2 місце посіли спортсмени з Київщини, третє – з Хмельниччини.

фото 8

фото 9

За підтримку дитячого та юнацького кікбоксингу президент Федерації кікбоксингу Львівщини Тарас Гоменюк вручив іменний кубок Іванові Парубчуку, в. о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Фото Ігоря Синкальського

Пресслужба