У четвер, 25 січня 2024 р. об 14:30 год. (актова зала)

відбудеться засідання Вченої ради університету

1. Про внесення змін до «Положення про порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького».

Доповідач: проректор з наукової роботи, доц. Федець О. М.

1. Про висунення кандидатури професора Гуфрія Д.Ф. на призначення державної стипендії видатним діячам науки.

Доповідач: проректор з наукової роботи, доц. Федець О. М.

1. Про рекомендацію до присвоєння почесного звання «Заслужений працівник освіти України» доктору з державного управління, професору Парубчаку І.О.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

1. Про рекомендацію для державної реєстрації тем науково-дослідних робіт, які виконуються за кошти держбюджету.

Доповідач: начальник НДЧ, доц. Щербатий А.Р.

1. Про рекомендацію для державної реєстрації тем науково-дослідних робіт кафедр, які виконуються в межах робочого часу викладачів.

Доповідач: начальник НДЧ, доц. Щербатий А.Р.

1. Про затвердження тематичного плану науково-дослідних робіт кафедр на 2024 рік.

Доповідач: начальник НДЧ, доц. Щербатий А.Р.

1. Про розгляд та затвердження плану-графіку підвищення кваліфікації при Відділі післядипломної освіти факультету громадського розвитку та здоров’я ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького у 2024 році.

Доповідач: декан ФГРЗ, проф. Пеленьо Р.А.

1. Про розгляд звіту щодо закупівлі обладнання для забезпечення навчального та наукового процесу в університеті.

Доповідач: перший проректор, доц. Турко І. Б.

1. Різне.

Голова Вченої ради                                                                    Іван ПАРУБЧАК