1

29 січня 2024 року Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відвідав командир 420 окремого стрілецького батальйону Михайло Соляревич. Представники адміністрації Університету, зокрема, в. о. ректора, професор Іван Парубчак, перший проректор, доцент Ігор Турко, проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Ігор Двилюк та керівник навчально-методичного відділу, доцент Тарас Пенцак поспілкувалися з військовим, висловили вдячність та підтримку воїнам-захисникам.

MyCollages

Напередодні цієї зустрічі колектив Університету організував збір необхідних речей та коштів на придбання щогли для дронів та генераторів для потреб 420 окремого стрілецького батальйону, які було передано командирові Михайлові Соляревичу.

Пресслужба