6 лютого 2024 року виконувач обов’язків ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професор Іван Парубчак та виконувач обов’язків голови Колегії студентів Університету Владислав Корженевський з робочим візитом відвідали Рівненщину.
Під час поїздки відбулося знайомство очільника Університету з представниками Департаменту освіти та науки РОДА, Управління освіти Дубенської міської ради, коледжів, органів студентського самоврядування, молодіжних рад, громадських організацій Рівненщини, налагодження співпраці між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького і цими установами, обмін досвідом й інформування про Університет та його пропозиції для потенційних абітурієнтів.
З Петром Коржевським, директором Департаменту освіти та науки Рівненської ОДА, виконувач обов’язків ректора Університету Іван Парубчак та виконувач обов’язків голови Колегії студентів Владислав Корженевський обговорили шляхи співпраці, запропонували ініціативи з приводу спільних заходів щодо ознайомлення абітурієнтів Рівненщини з унікальністю і перевагами нашого закладу вищої освіти, зокрема, у напрямі ветеринарної освіти.

1 5

Цікава та змістовна розмова, результати якої дадуть можливість нашим здобувачам освіти отримували безцінний досвід у позанавчальний час, відбулася з представниками Молодіжної ради при Рівненській державній адміністрації – Ігорем Хоменком, головою ради, та Дмитром Свердлюком, секретарем ради. Варто зазначити, що в цьому органі чільну посаду, заступника голови ради, обіймає здобувач освіти за спеціальністю 081 “Право”, виконувач обов’язків голови Колегії студентів Університету Владислав Корженевський.

2 6

3 7
Під час зустрічі делегатів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького з представниками Рівненського кооперативного економіко-правового фахового коледжу було підписано Договір про співпрацю. Степан Добридник, директор цього закладу освіти, окреслив пропозиції щодо співробітництва з Університетом. Підписанти домовилися, що спільними зусиллями покроково сприятимуть успішному поповненню бази українських висококваліфікованих професіоналів, зокрема готуватимуть фахівців з декількох спеціальностей, які об’єднують заклади освіти.

4 3
У круглому столі очільника Університету з представниками освіти Дубенщини взяли участь начальник Управління освіти Дубенської міської ради Наталя Іваницька, директор Дубенського ліцею № 1 Оксана Дехтярчук, директор Дубенського ліцею № 2 Любов Головко, директор Дубенського ліцею № 3 Юрій Гончарук, директор Дубенського ліцею № 5 Оксана Гуліда, директор Дубенського ліцею № 6 Марія Іванова, директор Дубенського ліцею № 7 Ніна Поліщук, директор Дубенського ліцею № 8 Ірина Андрійчук, директор Дубенської початкової школи Олена Тимощук. Сторони домовилися про багатовекторну співпрацю, активну реалізацію спільних ініціатив, а також проходження практики здобувачів освіти на базі вищезазначених закладів. Зустріч закінчилася підписанням Договору про співпрацю.

5 3

6 3
На завершення робочої поїздки виконувач обов’язків ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професор Іван Парубчак підписав Меморандум про співпрацю, взаєморозуміння та партнерство із Головою Правління ГО “МО «Свідомий вибір»” Владом Корженевським. Сторони окреслили напрями спільної роботи у сфері молодіжної політики, волонтерства та розвитку здібностей здобувачів освіти Університету, ґрунтуючись на досвіді спільно організованих акцій, проєктів, ініціатив.

Допис підготував Владислав Корженевський, виконувач обов’язків голови Колегії студентів Університету